GETHEL BURLAKA tegi oma kodus seda, mida enamus naisi ei suudaks

GETHEL BURLAKA tegi oma kodus seda, mida enamus naisi ei suudaks
kuvatõmmis

Pisitütre ema Gethel Burlaka tõdeb, et ta on tulnud väga pika tee ning alles nüüd on naine jõudnud peaaegu sinna, kuhu ta jõuda soovib.

Nimelt püüdleb Gethel kapselgarderoobi suunas, mis tähendab, et enamus riietest tuleb lihtsalt vabaneda ning saada hakkama väga väheste esemetega.

“Ma olen tulnud pika tee. Kui ma teismelisena veel vanemate kodus elasin, oli meil emaga kahe peale garderoob. Ja see oli garderoob-garderoob. Eraldi toana garderoob. Meil oli tohutult riideid ja šoppamine oli üks meie ühine meelistegevus.

Täna püüdlen ma aga kapselgarderoobi suunas. Olen viimaste aastatega korduvalt oma garderoobi tühjendanud, ent nüüd võtsin asja tõsisemalt ette ja seadsin eesmärgiks saavutada sel aastal maagiline number 33. 33 riideeset, sh joped-jakid-jalanõud. Sinna alla peaksid minema ka aksessuaarid, ent nii need, kui aiatöö riided ja sokid-pesu jätan ma oma garderoobi arvestusest välja.

Sel korral keskendusin tavariietele ehk jalanõudele ja ülerõivastele pööran ma mõni teine hetk tähelepanu. Ja olgugi, et ma andsin oma riietekogule poole rohkem hingamisruumi, ei ole ma veel seal, kus ühel hetke olla tahan ehk teha on veel jupp tööd. Selleks, et jõuda numbrini 33, pean ma endaga veel natukene läbirääkimisi pidama ja mõne multifunktsionaalsema eseme kappi juurde soetama.

Mis muutused aga toimusid? 64st asjast sai 35 (neist 18 on kusjuures 2. ringi asjad).

Püksid 7 > 4
Retuusid 4 > 3
Särgid/pluusid 16 > 11
Kleidid 9 > 3
Seelikud 5 > 3
Kampsunid/pusad 15 > 6
Suveriided 8 > 5

Niisiis, ma olin tubli, aga saan olla veel tublim ning ootan täiega seda hetke, mil saan öelda, et olen oma seatud eesmärgi saavutanud,” nendib ta.

Sarnased artiklid