K-RAUTA turundusjuht väidetavast hinnatõusust: “See on eksitav info.”

Shutterstock

Buduaar

Seoses hiljuti avaldatud looga K-Rauta kauba väidetavast 300% hinnatõusust, saab sõna ehituspoe turundusjuht Kristina Kovalkova.

Loe lugu hinnatõusu teemal siin

Nimelt võttis Buduaariga ühendust K-Rauta turundusjuht Kristina, kes nendib, et kaheksatunnise põlemisajaga teeküünalde paki hind ei ole sugugi muutunud.

Avaldame Kristina vastuse täies mahus muutmata kujul:

“Kaheksatunnise põlemisajaga 50 teeküünlaga paki tavahind kaupluses on olnud pikka aega 14,99. Jaanuaris, mil kauplustes oli jõuludest jäänud suur varu ning tahtsime hakata tegema uue hooaja kaubale ruumi, lisati küünlad suure allahindluskampaania soodustoodete hulka ja neid sai kuni märtsi alguseni osta väga soodsa hinnaga – 5,29. Märtsis allahindlus lõppes ja toode on sellest ajast müügil taas tavahinnaga 14,99. Muid hinnamuudatusi sellel tootel selle aasta jooksul olnud ei ole. Küll on saanud neid osta soodsamalt erikampaania päevadel, mil on kehtinud kõigile tavahindadele 30-protsendiline allahindlus. Poes on sageli mõni tootegrupi toode alla hinnatud, seega kui ühe allahindlus on läbi saanud, võib vaadata, kas mõni teine sarnane toode on parasjagu soodushinnaga,” kommenteerib Kovalkova.