KARL KILLING TEGI oma noorusaja kohta väga kurva pihtimuse

Lisa kommentaar
KARL KILLING TEGI oma noorusaja kohta väga kurva pihtimuse
Ballzy

Laupäeval oli Power Hit Radios taaskord eetris saade „SNEAKERBEAT,“ mille teises osas käis külas laulja ja produtsent Karl Killing.

Karl tunnistas eetris, et peab ennast lootusetuks romantikuks ja emotsionaalselt avatud kutiks, kelle jaoks on vaimne tervis tähtsam kui kunagi varem. Lauljat on väikesest peale kimbutanud ärevushood, mis on nüüd suure koormuse all jälle välja löönud. Ka ei käinud Karl näiteks lasteaias, sest ta on olnud oma loomult väga ärev. “Sellistest asjadest peaks rohkem rääkima, aga saan vaid väheste sõpradega nendel teemadel arutada. Olen loomult ülemõtleja ja see põhjustab ärevust, kuid käin abi saamiseks hingamisteraapias ja mediteerimas,” tunnistas saatekülaline.

Tee muusika juurde leidis Karl tänu vinüülidele. Kui neid poleks olnud, poleks ta tõenäoliselt muusikaga tegelema jäänud, vaid mänginud hoopis korvpalli või tegelenud mõne reaalainega. Ka hetkel meeldib talle vabal ajal mängida just korvpalli ning lisaks käib noormees ka jõusaalis.

Varem on Killing esinenud poisteansamblis Beyond Beyond: “Nägin kesklinnas postri peal nende kuulutust, otsustasin proovida. Sain seal esinemiskogemust.”

Karli eesmärgiks on saada muusikuna ja produtsendina väga mitmekülgseks. Inspiratsiooni leiab ta näiteks ebamugavusest. ” Kõige ebamugavamas olukorras kirjutatud lugu on “Powerless.” Noorte produtsentide viga on tõenäoliselt see, et nad lasevad liiga kiirelt asju välja. Ma ise lasen alati asjal vähemalt 72h olla ja siis kuulan uuesti ja veendun, kas on hea asi,” sõnas ta.

Loomulikult tuli saates juttu ka ketsidest ning Karli lemmikketsideks on Jordan 1. “Mugav riietus tõstab enesekindlust,” leidis muusik.

”SNEAKERBEAT” on Power Hit Radios laupäeviti kell 18-20 ning seda saab järelvaadata TV3 Play keskkonnast.

Spotify`s saad saadet järele kuulata siit. 

Sarnased artiklid