KATRIN LUST SATTUS “eriti rõveda artikli” tõttu skandaali keerisesse

erakogu

Buduaar

Kunstnik Marta Vaarik ja tema näitlejast isa Andrus Vaarik külastasid mõnda aega tagasi Vikerraadio saadet "Käbi ei kuku..." Muuhulgas tuli saates juttu lavaka katsetel põrumisest ja Marta konarlikust kooliteest.

Marta, kes lõpetas gümnaasiumi õhtukoolis, tunnistas intervjuus, et sai lausa koolitrauma. Nimelt jäi ta üheksandat klassi kordama ja too aeg kajastas seda ka meedia. “Katrin Lust kirjutas minust ühe eriti rõveda artikli. Ma läksin esmaspäeva hommikul kooli ja Õhtulehe kollased lipikud rippusid putkade küljes,” rääkis Marta ning tema jutt kõlas justkui süüdistusena Katrin Lusti arvel.

Seepeale tegi sotsiaalmeedias avalduse ka Katrin Lust, kes ennast milleski süüdi ei tunne.

“Nüüd olen siis mina süüdi selles, et Marta Vaarik istuma jäi, sest ma kirjutasin 15 aastat tagasi temast “eriti rõveda” artikli. Juba mitmes loos toob ta välja minu nime. Ma töötasin toona Õhtulehes ja kindlasti ei olnud antud loo tegemine ainult minu soolootsus.

Teiseks mäletan ka seda, et loo idee oli ju toimetuses tingitud sellest, et Marta oli igal seltskonnaüritusel alaealisena kohal ja kõigil oli küsimus kuidas tal koolis läheb. Veider, et ta oma viha juba mitmes loos minul isiklikult välja elab… selles, kas keegi jääb istuma on ikka inimene ise süüdi… mitte Õhtuleht, kes istuma jäämist toona kajastas,” kirjutas naine Facebookis.