KIRSTI TIMMER: sinu hädades ei ole süüdi ämma kolmas mees või abordi teinud vanatädi

Buduaar

Kirsti Timmer
Kirsti Timmer — FOTO: Anu Hammer

Nõid Kirsti Timmer tõdeb, et mitte ükski rännak ega teetseremoonia ei tee inimest terveks.

"Ma ei ole kunagi elus ühelgi rännakul, tseremoonial ega muul kummalisel üritusel käinud.
Mul on ka olnud aegu, mil ma ei olnud enda eluga rahul, aga ma vaatasin siis peeglisse ja pidasin endaga ühe korraliku vestluse maha. Kuulasin ennast.
Tuleb olla aus ja tunnistada, mis sind sinu elu juures antud ajahetkel kõige rohkem häirib. On see suhe, mis ei paku sulle seda, mida ta pakkuma peaks? Tahad sa tegelikult ka elada nii nagu sa elad? Lähed sa rõõmsa tujuga hommikul tööle? On su kodu see paik kuhu kibeled, sest seal on hea ja turvaline? Kas sa saad oma elus tegeleda sellega, mis sind õnnelikuks teeb, arendab? Millest sa unistad ja kas liigud oma unistuste suunas?
Kui su kodu on segamini ja koristamata, siis räägib seegi su meeleseisundist. Sul on ükskõik. Sa oled sisemiselt sama sassis ja “must”.
Mitte keegi teine ei saa neid probleeme sinu eest lahendada. Sa võid ühelt rännakult teisele joosta, tulemus on null. Sinu hädades ei ole süüdi esivanemad, ämma kolmas mees või abordi teinud vanatädi.
Oma elu segaduses on süüdi inimene ise ja samuti saab selle korda teha vaid see sama inimene ise, luues muutusi endas ja enda elukorralduses," nendib Timmer.

Loe ka Kirsti blogist SIIN.