KUIDAS MEELDIB? Koit Toome on tagasi uue singliga

Lisa kommentaar
KUIDAS MEELDIB? Koit Toome on tagasi uue singliga
Pressimaterjal

Pärast kevadist Eesti Laulu konkursi on Koit Toome tagasi uue singliga „Vastu tuult“.

Tegemist on ka ühtlasi uue Eesti komöödiafilmi ”Jahihooaeg” tunnuslooga.Esmakordselt oli Koit Toome karjääri jooksul võimalus luua täispikale filmilei muusika. Spetsiaalselt filmi sai tehtud neli täiesti uut laulu, koostöös erinevate autorite ja produtsentidega. Antud lugu on üks neist.

”Vastu tuult” on kirjutatud ja produtseeritud Rootsis. Üheks paljudest autoritest on ka eestlaste südamed võitnud Victor Crone.Sõnad on kirjutanud meie oma Jana Hallas.

Film jõuab kinodesse 3.12.2021 ning imeliste kaadritega muusikavideo ilmub Youtube`i päev enne filmi avaliku esilinastust ehk 2.12.2021. Muusikavideo autor on ”Jahihooaeg”, ”Soo”, ”Talve” režissöör Ergo Kuld.

Foto: Pressimaterjal

”Lugu käisin mõni aeg tagasi salvestamas Rootsis. Antud pala jõudis minuni tänu Eesti Laulu2021 loole ”We Could Have Been Beautiful”, mis pälvis Rootsi autorite tähelepanu.Video sai meil tehtud tuulises, paari kraadilise temperatuuriga Pärnu rannas. Nagu sõnas video režissöör, siis mida ekstreemsemad olud, seda parem asi tuleb!” lausus Koit.

Lugu on hetkel kuulatav Sporify’s, Appel Musicu’s, Amazon’is ja mujal digilevis.

”Vastu tuult” autoriteks onCalle Hellberg, Victore Crone, Nils Rulewski Stenberg, Adam Jönsson. Sõnade autor Jana Hallas. Produtseerinud Calle Hellberg ja Nils Rulewski Stenberg.

Kuula lugu SIIN.

Sarnased artiklid