“MA OLEN SUUREPÄRANE näide sellest, et õige naine kasvatab tolgusest hea mehe”

Buduaar

Lauri Pedaja/Instagram

“9-aastaselt jõin ennast esimest korda teadlikult täis ja oksendasin nina kaudu longerot välja. See ei hirmutanud mind, vaid tekitas veel suuremat himu kõva möllumees olla. 14-aastaselt hakkasin regulaarselt pidu panema ja naistega semmima. Ereda leegiga põlesin kuni 27-aastaseni, kuid siis tundsin, et hakkan vaikselt ära väsima.

Põgenesin Austraaliasse ennast otsima, kuid ei leidnud. Kogu muster kordus. Koju tagasi tulles, kaks päeva hiljem, kohtusin ma Getheliga, kes hakkas mu elupõletusleeki kustutama ja minu hingekarikat täitma. Pärast rasket ja keerulist algust, saime me oma suhte suurepäraselt toimima ja ma ei ole olnud kunagi õnnelikum, kui praegu.

Mu kõrval on nii vägev ja võimas naine, keda ma armastan maailma lõpuni ja tagasi. Meil on imearmas pisikene Aria, kes saab kohe varsti kahekuuseks, meil on maailma kõige seiklushimulisem ja armastavam koer Ruudi ja päris oma unistuste kodu.

Aitäh kõigile, kes on olnud minuga sellel pikal ja pöörasel teekonnal. Ma ei kahetse tehtud tegusid (kui siis ainult seda, et naistega oleksin võinud paremini käituda) ja ei teeks mitte midagi teisiti. Mul on olnud väga-väga emotsiooniderohke elu, kuid siit saab ainult ägedamini edasi minna.

Ma olen suurepärane näide sellest, et õige naine kasvatab tolgusest hea mehe.”