MARI-LEEN ALBERS PÕRUTAS OTSE: “Naine on naine, mitte lihtsalt piimamasin!”

erakogu

Marimell.eu

Blogijatepaari Marimelli pere suurenes 20.detsembril neljanda liikme võrra. Sedapuhku sündis neile tütreke. Mari-Leen pole teinud saladust, et lapsuke on pudelibeebi ning tegi hiljuti ka sellekohase blogipostituse.

“Minul isiklikult puudub üldse rinnabeebi kogemus ja ma saan rääkida ainult sellest kuidas meie pudelibeebi käitub ja kuidas ma näen kõrvalt rinnabeebisid ja nende emasid. Ma võin olla oma järgnevas arvamuses üdini karm, omamata sealjuures mingit teaduslikku tõendusmaterjali ja plärtsun täitsa oma mätta otsast. Ei tasu siit välja lugeda, et ma halvustaksin rinnaga toitvaid emasid vms, lihtsalt järgnev on minu isiklik arvamus.

Minu mõlemad beebid on maganud nagu suhkrusaiad, suhteliselt esimestest päevadest peale terved ööd. Mina ei tea eriti mis on magamata ööd. No mõned ööd on ette ikka tulnud ja kuna Hedelin sündis öösel, siis alguses oli tal täitsa sassis, millal üleval olla ja millal magada, aga suures plaanis olen mina saanud magada öösiti ja mingit piimatralli ja magamata öid meil eriti ei ole olnud.

Ja ma olen täiesti veendunud, et see tuleb sellest, et ta saab pudelipiima mitte rinnapiima. Ma saan aru, kõik need head vitamiinid ja rinnapiima omadused jne. Aga andke mulle minu karm olek andeks, naine on naine, mitte lihtsalt piimamasin. Minu heaolu loeb ka midagi. Õnnelikul ja rahuloleval emal on õnnelik ja rahulik beebi.

Kumb variant teile rohkem meeldiks? Kas närviline beebi, kes kogu aeg tissi krabab või seksikas pesus mehe kaisus filmi vaadata? Ma arvan, et ma ei pea vastama. Pudeli piim ei tee teie emaarmastust kuidagi väiksemaks või last vähem tähtsaks. Oluline on, et naine ei kaotaks emaks saades ära iseennast.”

Täispikka blogipostitust saad lugeda siit