MARILYN KERRO OHTLIK ENNUSTUS: “Sellest tuleb väga suur sõda!”

Lisa kommentaar
MARILYN KERRO OHTLIK ENNUSTUS: “Sellest tuleb väga suur sõda!”
Youtube`i kuvatõmmis

Selgeltnägija Marilyn Kerro lahkas oma hiljutises videos Eestis palju poleemikat tekitanud seadusemuudatuse eelnõud seoses politsei vaba voliga vajadusel inimese koju minna.

Siin näitab, et see pakkumine on tehtud välismaalt, et teil oleks seda seadusemuudatust vaja. Tulevad välismaa kaart ja valikud. Justkui tegelikult oleks Eesti riik pandud valikute ette.

Kui see peaks läbi minema, millest ma olen ka enne rääkinud, siis tuleb väljaränne. Väljarände kaart tuli mulle juba paar saadet tagasi. Inimesed hakkavad massiliselt välja minema lihtsalt. Nad ei usalda enam riiki,” rääkis Kerro ning lisas, et sellest tuleb väga suur sõda.

“See, mis me oleme viimasel ajal näinud, kaart näitab ära, et see on alles algus. Rahvas seda niimoodi ei jäta. Rahvas ei hakka sellega nõus olema. Isegi, kui see läbi viiakse, siis tuleb Eesti-sisene sõda.

Kerro sõnul näitavad kaardid, et ühtegi mõjuvat põhjust selle seaduse jõustamiseks ei ole. “See võib olla sellepärast, et suure tõenäosusega see neil läbi ei lähe. Ja isegi kui läheb mõneks ajaks läbi, siis see võetakse tagasi niikuinii.”

 

Sarnased artiklid