MARILYN KERRO õudne ennustus: sama asja öeldi ka enne küüditamist

Lisa kommentaar
MARILYN KERRO õudne ennustus: sama asja öeldi ka enne küüditamist
kuvatõmmis

Hinnatud nõid Marilyn Kerro pani kaarte seoses sellega, mis inimesi lähima paari aasta raames ees ootab ja seda kogu maailma vaatepunktist lähtudes.

Põhifookuse asetas nõid sel korral Bill Gatesile uurides, milline on selle mehe mõju maailmale tulevikus.

“Mida on Gatesil meile veel pakkuda? Esimene asi, mida ma näen, on suur raha kaart ehk siis suur raha teenimine ja üle kogu maailma. Ta üritab luua kogu maailma ühtseks. Vanade süsteemide kukutamine ja uue ühtse süsteemi loomine. Ta on kõigele juba mõelnud. Vaktsiinide ja haiglatega ta tegeleb edasi. Kõik on raha kaardid. Tuleb ka üksinduse kaart, ehk siis ta tahab, et kogu maailma valitseks üks inimene, üks organisatsioon. Need kaardid, mis ma näen, ei ole head, tema missioon siin elus ei ole aidata inimesi. Ilma temata oleks rahval kergem,” tõdeb Kerro.

Nõid jätkab: “Mingisugune uus asi on välja tulemas, aga seoses covidiga on ta seda edasi lükanud. Umbes 2025. aastal peaks see juhtuma, täiesti uued süsteemid tulevad, inimestele jäetakse palju asju rääkimata. Alguses on inimesed suure hurraaga nõus. Selleks et panna rohkem inimesi uskuma, et saada neid enda kontrolli alla, hakatakse neile rohkem asju lubama. Maatükid, kingitused ehk siis inimeste ära ostmine. Sama tehti ju enne küüditamist. Lubati hästi palju maad Siberisse, kus tegelikult midagi ei olnudki, suht sama süsteem,” hoiatab Kerro, et inimestega hakatakse mängima.

Sarnased artiklid