MIS JUHTUS? Helen Kõpp oleks Pärnu naisterannas peaaegu peksa saanud

Buduaar

erakogu

Tõsielustaar Helen Kõpp külastas eile koos abikaasa ja lapsega esimest korda Pärnu naisteranda. Rannamõnud jäid aga üürikeseks, sest Kõppu rünnati väga roppude sõnadega ja lubati ka peksa anda.

Ma olen naine, aga mu intelligentsi, välimust ja absoluutselt kõike minus rünnati äärmiselt roppude sõnadega avalikult muttide kambaga. :a läksin elus esimest korda naisteranda ja meil on pere kaasas. Me lugesime sildil, et austage naiste privaatsust ja läksime sinna kus on ka teised mehed, et keegi end ebamugavalt ei tunneks,” rääkis Helen Instagramis avaldatud loos.

Ta jätkas: “Me ise ei julgenud väga paljalt olla, vaid ruttu jooksime kaelani vette, et me mitte kedagi ei segaks ja keegi end ebamugavalt ei tunneks. Järsku mingi mutt kriiskas, et sa oled väga rõve naine ja sa ei anna kodus oma mehele kätte. Päris pikalt karjus, et kuidas ma olen rõve naine ja selliseid šovinistlikke asju.”

Seejärel läksid Helen ja Edgar veest välja ning hakkasin riide panema ja Helen uuris naiselt, et mis viimasel viga on – rannas on ju veel teisigi paljaid mehi. “Ta õiendas, et ma olen rõve naine, et olen mehega koos. Selle peale tulid põõsast välja veel kolm mutti ja hakkasin mind sõimama. Minu ainus küsimus on, et miks te mind ründate. Seal oli ju teisi mehi ka, neid ei saanud häirida see, et olin koos Edgariga – seal oli ju teisi paljaid mehi ka.”