NOOR EMA MARI paljastas, mida ta teeb, et mees temasse endiselt armunud on

pilt: Roosi Sõsa

Buduaar

Koduperenaine ja pisitütre ema Mari Arocha Albial nendib, et tema jaoks on mees alati esikohal.

“Kuidas leian aega meie jaoks? Arvatakse, et “aeg meile” tähendab ainult kodust välja minemist, aga see ei pea nii olema. Meie peres on “meie aeg” kogu aeg. Alati, kui mees on kodus, on meie aeg. Ja ka siis, kui ta on kodust ära, aga me saadame kelmikaid sõnumeid või teeme videokõnesid, on meie aeg.

Kõige olulisem on püsida oma mehesse armunud, siis püsib omavahelises suhtluses flirt ja see teeb kogu koosoldud aja eriliseks. Kallistused, süles istumine, suudlused, musid, silitused, maitsva toidu või suupistete ja kuuma kohvi serveerimine mehele on normaalne ja igapäevane koduse elu osa armunud naise ja mehe vahel, see ongi meie aeg. Meil mängib kodus tihti muusika, on tantsimist, laulmist ja naeru. Oluline on säilitada endas see kirglik naine, kes oli olemas enne laste sündi.

Kuna minu jaoks on tema alati nr 1, siis olen ka mina tema jaoks nr 1. Ma ei pea kunagi muretsema selle pärast, et saada aega iseendale või et kuidas nüüd iseenda “tassi täita”, selle eest hoolitseb tema, mitte mina (ka praegu olen hommikutee ja arvutiga voodis kirjutamas, kuna abikaasa viis meie tütre nende regulaarsele kohtingule, et ma saaksin puhata ja üksi olla, ilma, et ma seda peaksin ütlema või paluma.)
Kui naine ja mees on omavahel õnnelikud ja armunud, siis on kogu pere õnnelik, eelkõige lapsed. Seega naise jaoks peaks alati olema esikohal mees,” nendib Mari.

Loe Mari postitust ka SIIN.