OLYBETILT UUED VÄRAVAD saanud Kena JK: “Sihid on väga kõrged!”

erakogu

Buduaar

Maikuus kuulutas spordiennustusportaal OlyBet välja hea tahte mängu, mille käigus anti ära viis jalgpallivärava komplekti, et parandada kodu- ja suvituskohtade juures pallimängu harjutamise võimalusi.

Üheks võitjaks oli Saaremaal, Leisi alevikus asuv Kena JK harjutusväljak.

“Tahaksin tänada Olybeti nii vahva kampaania eest! Väga põnev oli selles osaleda ja samuti tahaksin tänada kõiki toetajaid ja fänne, kes aitasid väravad kodusaarele tuua oma häälte ja jagamisega. Naabrid ja sugulased-tuttavad tegid naturaalselt sotsiaalmeedias väga aktiivset kihutustööd. Fantast,” sõnas tiimi kommunikatsioonispetsialist Tiit Põlluäär.

Tiidu sõnul tulevad uued väravad Leisi alevi südames asuvale staadionile. Seal olev väljak on koos ümbritseva metsas asuva terviserajaga alati huvilistele spordi tegemiseks avatud. “Leisi staadion on tänu looduslikule tuulevarjule üks kõige paremaid Saaremaal. Lisaks on kohalik jalgpallientusiast, Leisi spordiseltsi ja JK Saarepiiga treener, Margus Kuusk koostöös vallaga viimaste aastatega selle pinnase kvaliteeti märgatavalt parandanud.

Treeneriteks on seal Leisi Kooli õpetajad ning Saarepiiga jalgpalliklubi eestvedajad/treenerid  Kateriin ja Margus Kuusk, kes treenivad nii Orissaares kui ka Leisis noori. Tegelikult on nad treeninud läbi aegade väga palju noorte ja amatöörmeeskondi sel staadionil.  Ka enamus Kena JK tuumikust on omandanud mänguoskused Maku käe all,” sõnas Tiit.

Uute väravate püsti panemisega seoses on ka sihid väga kõrged. “Väravate taotleja Kena JK tegelikult opereerub enamasti Tallinnas A-taseme rahvaliigas võisteldes. Antud väravate võitmiseks läbi viidud kampaania on osa meie panusest kodusaare kodukonnale tagasi andmiseks. Plaanime seal aja jooksul erinevaid võistlusi elu mitmekesistamiseks korraldada.

Esimene on juba palju aastaid kohaliku kehalise kasvatuse õpetaja Arvo Lepa poolt korraldatud Jaanijalgpalli korraldamise ülevõtmine 24.juunil. Tema tegeleb see aasta Karjas samal ajal teisi võistlusi ja me Leisi staadionil jalgpalli oma. Üritus toimumine oli pikalt kahtluse all, aga kuna koroonapiirangud lõdvenesid ja inimesed juba ööklubidessegi voolavad, siis otsustasime kiiresti ka oma sportlik panus jaanipäeva toimumisse anda. Avalik huvi on olnud paari päevaga suur ja juba ongi meil 8 meeskonda, mis oli ka eelregistreerimisega ürituse ülempiiriks.

Eriliseks teeb antud võistluse ka see, et lisaks meie võidetud väravatele on lubanud ka naabrid Orissaarest oma võiduväravatega kohale tulla, nii et võistlustel näeb kõrvuti 2-e komplekti OlyBeti väravaid. Kel võimalik, tulge  vaatama! Hetkel käib alles sponsorite otsimine, kuid suusõnalised kokkulepped on juba mõningatega olemas ja kõik märgid näitavad sellele, et väga vahva üritus tuleb.

Mis puutub Kena JK isiklikke ambitsioone,  siis tahaksime kunagi mängida A Le Coq Arenal! Kuid seni naudime ühtset lõbusat meeskonnavaimu,” lisas Tiit.

Mehe sõnul on raske öelda kindlalt arvu kui mitmed inimesed uutest väravatest rõõmu saavad, aga nad saavad seda palju. “Loodan et kohalikud noored, nüüd kui ilusad uued väravad staadionil on, kopeeruvad veel enam ning saavad oma aega rohkem sportlikult veeta. Aga aeg-ajalt lööb ikka väljaku täis ka ilma võistlusteta suvalistel suveõhtutel. Siis on sportijate segu keskealistest kuni täiesti mudilasteni välja.”