PEREARST KARMEN JOLLER torkas valusate sõnadega otse kümnesse

Karmen Joller

Buduaar

Perearst Karmen Joller ütles välja valusad sõnad, millel on paraku tõepõhi all.

Avaldame Karmeni postituse muutmata kujul:

“Eile õhtul levitas üks riigikogu liige ERRi otse-eetris mitmesuguseid valesid. Ma ei hakka neid täpsustama – küllap tundsite ise ära, neil teemadel on palju räägitud.
Aga ta ütles, et tuleb vaadata fakte. Vaatame siis.
23. oktoobril oli Tallinnas suur meeleavaldus, kuhu EKRE tõi bussitäite kaupa inimesi, kellest paljud kuulusid riskirühma.
Meeleavaldusel toimunud intervjuus üritas Martin Helme arsti mängida ja reklaamis retseptiravimit ivermektiini, rikkudes sellega ravimiseadust. Sama reklaami tegi Moonika Helme kuu aega hiljem Õhtulehes, samal ajal tunnistades, et ta vist tegelikult ei tohiks sellist reklaami teha.
#Ravimiamet ja #terviseamet, kas menetlust on juba alustatud?
Täpselt kaheksa päeva pärast meeleavaldust, 31. oktoobril saavutas Eesti esikoha maailma koroonanakatumiste edetabelis.
Kas EKRE aitas neid inimesi ivermektiiniga või olid hoopis meie tublid arstid ja õed need, kelle poole inimesed nüüd abi saama pöördusid? Kus nüüd EKRE oli? Ma võin öelda: istus hiirvaikselt põõsas ja lootis, et keegi seda seost tähele ei pane.
Need on faktid.
Ajakirjanikele. Selliste demagoogidega ei laskuta faktivaidlusse, vaid küsitakse lihtsalt: “Miks te ei hooli oma inimestest, oma valijatest? Miks te seate nende elu ja tervise reaalselt ohtu, levitades eluohtlikke valeväiteid ja viies nad kõrgeima nakatumise perioodil üritusele, kus COVIDisse haigestumine on praktiliselt vältimatu? Seejuures te ju teate väga hästi, et selle haigestumise lõppeks võib olla ka püsiv tervisekahjustus või isegi surm.
/Nüüd üritab demagoog lisada mõned valed./
Ei, ärge tulge mulle neid rumalusi rääkima. Te teate ise väga hästi, et te praegu lihtsalt valetate. Te ei ole nii rumal, et te sellest aru ei saaks. Te olete võimu nimel valmis reaalselt ohverdama inimelusid.”
Ma usun, et ükski endast lugupidav ajakirjandusväljaanne või tele- ja raadiokanal ei soovi saada väärinfo levitajaks, nagu see eile juhtus ERRiga ja on varem ka teistega juhtunud. Samas – ma ei süüdista teid, kui te libastute. Ainult mina ei eksi mitte kunagi
P.S. Varsti ilmub Uutes Uudistes järjekordne artikkel, kus väidetakse, et ma varastasin haigekassa raha ja soovin vangi panna kõik EKRE toetajad. Sest mitte millegi muu kui haledate valedega mind rünnata ei ole. Popcorn on mul olemas, jään ootama.”

 

 

Eile õhtul levitas üks riigikogu liige ERRi otse-eetris mitmesuguseid valesid. Ma ei hakka neid täpsustama – küllap…

Posted by Karmen Joller on Friday, December 3, 2021