POKKERIKAUNITAR KRISTI KIRS: “Adrenaliinilaks, mida tekitab suure poti võitmine, on mega!”

Buduaar

Elena Kask

Millal alustasid pokkeri mängimist ja kuidas leidsid tee selleni?
Pokkeriga alustasin aastal 2010 ja see kuidagi tuli ise minuni. Erinevad kaardimängud on mind alati huvitanud. Alguses proovisin netis tasuta turniire ja kui enda arvates olin juba täiesti tegija, siis julgesin live mängima minna. Esimesel turniiril sain juba aru, et ei ole ma nii tegija midagi ja ei ole see pokkeri midagi nii õnnemäng. Ühesõnaga tegelikult olen pokkeris ikka päris loll. Õnneks on pokkerirahvas super lahe ja keegi ei kurjustanud ning olid mõistvad, isegi tellisid mulle rahunemiseks joogi, kui peale AAga võitmist kätevärin ei tahtnud kaduda ning süda peksis nagu oleks maratoni jooksnud.

Kas eelistad mängida onlines või lives? 
Kuna praegu olen väikese printsessiga kodune olnud, siis ei ole võimalik olnud live mängida ja olukord riigis ei soosi ka seda eriti, siis olen natukene netis mänginud. Aga see ei ole võrreldavgi lives mängimisega. Live mängul on oma võlu. Sõprade nägemine, erinevate inimestega suhtlemine, püüda ära arvata inimese näost või kehakeelest, et mis kaardid tal just käes jne. Tegelikult seda live mängu  võlu ei olegi võimalik täielikult sõnadesse panna….seda peab ise kogema.

Kuidas leidsid tee Naisteliigani?
Olen väga seltsiv inimene ja tänu sellele omadusele sain ka kiirelt pokkerit mängivate neidudega tuttavaks ja mitmed nendest on saanud mulle headeks sõpradeks. Nende sõprade hulka kuulub ka Kairit Leibold, kes on Naisteliigat juba aastaid vedanud. Mõne aasta mängisin nii sama kaasa, kuid siis tekkis endal huvi tiimiga liituda ja leida sponsoreid ja ninni nänni, kuna naistele ju meeldivad asjad. Kui ühel aastal Kairit otsustas, et aitab ja enam ei soovi liigat teha, siis otsustasime koos Kelly Limonovaga, et ei ole siin midagi lõpp ja vedasime ühe aasta seda ilma Kairitita. Aga ei suutnud Kairit ikka oma „beebist“ loobuda ja jätkas liiga vedamist ja tal õnnestub see 1000% hästi. Ma isegi ei tea täpselt kui kaua olen nüüd korraldamisega seotud olnud aga see on olnud mega lahe aeg.

Mis Sind pokkeri mängimise juures paelub/võlub?
Selle küsimuse peale mõtlesin praegu kõige pikemalt, sest neid asju on nii palju ja ei oskagi konkreetselt midagi välja tuua. Kuid see adrenaliini laks mida tekitab näiteks suure potti võitmine, bluffimine, inimese käest välja rääkimine jne jne see on lihtsalt mega.

Millised on Sinu suurimad saavutused pokkeris?
Olen nüüd 12 aastat mänginud ja selle aja jooksul on nii mõndagi juhtunud. Minu suurim saavutus tuli aastal 2016 kui võitsin EMV rahvaturniiri ja pistsin tasku meistritiitli. Peale tiitli saavutamist palus Unibeti pokkerituba mind enda Eesti esindusmängijaks. Peale Unibetiga lepingu lõppemist tegi selle sama ettepaneku mulle ka Coolbet ning sai aasta ka nende Eesti esindusmängija olla. Esindusmängijana sai mängitud nii siin kui välismaal ja need erinevad festivalid on mega toredad. Peale meistritiitlit oli küll väiksemaid võite, kuid suurem saavutus tuli taas aastal 2019 kui ühel MPN Poker Tour Tallinn ühel kõrvalturniiril saavutasin teise koha ja see sai premeeritud 9000 euroga.

Kes toetavad sellel aastal naisteliiga auhinnalauda?
Sellel aastal kaunistavad meie auhinnalauda Olybet, Olympic Casino, Buduaar.ee, Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon, Energiaterapeut Ilona Sibold, Helen (jõulupuder), Driftikeskus, Analog Ambulance, HOOL Ehe, JoosuStudio, Polytrade Gurmee, MarjuKarin, Uhkuasi, Eku, Pipravikat, Kameo, Tüdrukute ilutuba, Lahhentagge, Peapeenar, Minna marmelaad, Sangaste mõisa ringtall, Beautiful Me rullmassaaz, Fitlap.ee, PR Juuksurisalong, Prike, Sesderma, Maxilla hambakliinik, Decoris Showroom, Nuun töötuba, Tassikoogid, Placent Active ning läbirääkimised käivad veel nii mõnegi firmaga.

Eesti naiste pokkeriliiga tegemiste kohta saad lähemalt lugeda nende Facebooki lehelt.

Suurejooneline finaal toimub 11.detsembril Hilton Tallinn Park hotellis, kus võidavad kõik 60 kvalifitseerujat. Auhinnad algavad Buduaari aastatellimusest kuni teiste toetajate auhindadeni.

Pane tähele, et Eesti hasartmänguseaduse kohaselt saavad turniiridel osaleda kõik soovijad alates 21. eluaastast!