RABAB JALUST: VAATA, millised hurmurid osalevad Zevakini ja Valtingu “Villas”

Buduaar

Foto: Rauno Liivand

Juba 3. oktoobril näeb ilmavalgust Andrei Zevakini ja Robin Valtingu reality “Villa”, mille kõik osalejad, kes hakkavad võistlema 30 000 euro nimel, on selgunud.

„Villasse“ valiti osalejad 2000 soovija seast ja need kuus meest, kes pääsesid läbi sõela, on just nemad.

Arles (21) on Rakverest pärit noormees, kes õpib Tallinnas kehakultuuri ning on tegelenud aktiivselt kõikvõimalike spordialadega. Arlesele meeldib pidutseda ja võistelda ning peamiselt just neil kahel põhjusel ta Villasse ka jõudis. Sellest ei tee mees saladust, et tema puhul teevad naised enamasti esimese sammu ning huvilistest tal juba puudu ei tule.

Antonio (25) on Tallinnast pärit mees, keda võib liialdamata nimetada Villa Hunt Kriimsilmaks. Tal on olnud ameteid alates korvpallurist ja stsenaristist lõpetades muusiku ja produtsendiga. Hetkel töötab spirituaalne noormees joogaõpetajana. Antonio tuli saatesse eelkõige võidusumma pärast, ent ta ei ütleks ära ka armastusest, kui see tema teele satuks. 

Rovin (23) kelle suured sinised silmad ja malbe iseloom tabab hetkega tüdrukute pilku, õpib juurat ja teeb vabal ajal koos parimate sõpradega muusikat. Villasse tõmbas noormeest ei midagi muud kui 30 tuhat eurot ning suur võimalus armuda. 

Stefan (22) on Valgast pärit noormees, kelle suurimaks kireks on enda keha eest hoolitsemine ja sellest maksimumi võtmine. Ta veedab suure osa enda ajast jõusaalis, võtab aeg-ajalt jäävanne ning toitub väga korralikult.  Tagasihoidliku noormehe sõnul ei ole tal veel ühtegi pikaajalist suhet olnud ning loodab endale Villast esimese tüdruksõbra leida. 

Kaido (27) on säravate pruunide silmadega ning suure südamega Saaremaa mees, kes töötab kinnisvaramaaklerina. Kaido süda kuulub jäägitult Saaremaale, kus ta elab oma majas koos kahe kassi ja koeraga. Täielikust õnnest on puudu vaid hea naine ja 30 tuhat eurot – neid Kaido saatesse püüdma tuligi. 

Frank (20) tuleb Kristiinest ning tema suurim armastus on poksimine. Rahulik noormees kummutab stereotüübi raevukatest poksijatest ning töötab kooli lõpetamise kõrvalt kodude koristajana. Noor ja teravmeelne Frank ei usu, et ta villast armastust leiab, teda meelitas saatesse ennekõike võidusumma.

 

“Villa” on Eesti kuumim uus reality, kus grupp noori ja vallalisi kolib kuuks ajaks Vahemereäärsesse luksusvillasse, et võistelda 30 tuhande euro nimel, veeta oma elu parim suvi ja miks mitte – leida oma eluarmastus. 

Frank
Kaido
Stefan
Rovin
Antonio
Arles