RALLY ESTONIA KORRALDAJA Urmo Aava: “Meil on õnne vaja!”

Star FM

123rf.com

Raadio Star FM on Rally Estonia ametlik ralliraadio ja täna õnnestus hommikuprogrammil püüda kinni korraldaja Urmo Aava.

Saatejuhid uurisid, kuidas küll Urmo nii rahulik paistab ja mis lood on tal magamisega. “See on tegelikult avalik arvamus, et ma kasutan medikamente,” naljatleb ta. “Ma küll ei pabista, aga nii nagu elus ikka, on meil õnne vaja. Nii, kui mingisugune jada läheb valesti liikuma ja ka kõige parema ettevalmistuse korral võib midagi juhtuda. Eks ma olen ikka sportlikult ärev.”

Kui eelmine aasta pandi terve Rally Estonia kokku rekordkiirusega – vaid 60 päevaga – siis seekord oli meestel aega 10 kuud. “Kiireks läks ikkagi. Selle aasta märksõna on see, et me oleme ise sisemiselt arenenud ja muutunud,” kirjeldab Aava.

Sellel aastal pannakse ohtralt rõhku turvalisusele ja valve on ööpäevaringselt. Aava sõnul siiski midagi kartma ei pea ja kinnitab, et eesti rallifännid on valdavalt siiski rahulikud ja mõistlikud inimesed. Kuigi mitte kõik inimesed ei huvitu rallist, on üritusele siiski oodatud kõik ja igav juba ei hakka. “See on showbusiness, mis siin toimub. Me näeme siin kindlasti erinevas vanusegrupis inimesi, erinevast soost, erinevate vaadetega elule ja kindlasti kõik ei ole bensiini pealt. Nad armastavad melu ja tahavad tunda elevust,” tõdeb Aava.

Kuula intervjuud raadio Star FM hommikuprogrammist järgi siit!