REPORTER ANNA-MARIA VEIDEMANN-MAKKO paljastas tõe: Triinu Liis McNairn on perevägivalla ohver

Lisa kommentaar
REPORTER ANNA-MARIA VEIDEMANN-MAKKO paljastas tõe: Triinu Liis McNairn on perevägivalla ohver
erakogu

Täna õhtul puhkes suur skandaal kui väidetavalt õnnelikus abielus olnud Triinu Liisi ja Justin McNairni elu polegi tegelikult nii roosiline kui esmapilgul tundub. Nimelt on Triinu Liis juba viis kuud perevägivalla ohver olnud.

Lugu sai alguse sellest kui blogija Mallukas kogu tõe oma blogis esmakordselt avalikuks tõi. Naise sõnul teadis tõde ka üks Eesti väljaanne kuid lubasid avaldada selle alles siis kui Justin ära läinud on.

Ei läinud kaua mööda kui Kroonikas ilmus lugu Triinu Liisiga, kes rääkis oma õudustest ja üleelamistest. Loo autoriks on Triinu Liisi hea sõbranna Anna-Maria Veidemann-Makko, kes kommenteeris seda ka oma Facebooki kontol. Avaldame reporteri kommenteeri muutmata kujul:

“NB! Triinu on turvalises kohas, mul on temaga kontakt olnud. Ta teadis, et täna see välja tuleb! 25. november on rahvusvaheline naistevastase vägivalla vastu võitlemise päev. Täna sai üldsus teada seda, mida mina teadsin juba viis kuud, et armastatud blogija ja imeline hing, Triinu Liis McNairn on perevägivalla ohver. Ma olen näinud teda nutmas, värisemas, hirmust oksendamas, olen koos Naiste Varjupaiga esindajaga aidanud tal kodust ära minna, ma olen veennud teda seda suhet lõpetama.

Mitte keegi ei ole ära teeninud sellist kohtlemist nagu Triinu Liisile on viimasel aastal osaks saanud. Ja ma lubasin, et hoian selle õuduse endale, sest me oleme lähedased ning sa ütlesid, et see on elu ja surma küsimus. Aga Mallukas ütles tõe välja ja millal siis veel kui just tänasel päeval teha see julge samm ja astuda sellest psühhoterroristlikust suhtest välja. Sinu ja Su poja pärast.

Võib-olla oli hoopis see kuritegu, et hoida seda asja nii kaua salajas, samal ajal kui sa kannatasid. Anna andeks, ma ei saanud enam vaiki olla. Usu, nii on parem ja sul on kõik tõendid selle kohta olemas. On aeg saada vabaks. Sa väärid nii palju enamat!”

 

Sarnased artiklid