SÜGISKAAMOS KIMBUTAB? Mängi pokkerit! POKKER!

Lisa kommentaar
SÜGISKAAMOS KIMBUTAB? Mängi pokkerit!
Pilt Pixobay.com ()

Kätte on jõudnud see ebameeldiv aastaaeg, mil pea terve päev on lihtsalt pime! Sa ärkad ja õues on pime, lõpuks lõpetad oma pika tööpäeva ja kontorist välja astudes on ikka pime!

Päevavalgust ja päikest on meile antud siia maale niivõrd vähe, et sügismasendus on äärmiselt kerge tulema. Kõik päevad ja õhtud on justkui vennad, vihma sajab ja tuul puhub näkku, kuid vähemalt ühel õhtul on oodata midagi erilist – järjekordne pokkeriturniir ootab ju mängimist!

Vahelduseks mu iganädalastele lugudele, kus ma oma arengust ja mängudest räägin, mõtlesin siia vahele pikkida veidi meeleolukama ja kirjeldavama loo. Naisteliiga on väga tore võimalus korraks igapäeva rutiinist välja astuda ja võtta see aeg iseendale. Ilmselt on suurem osa neist naistest, kes mängivad, ka pereemad, kellel niigi napib seda kvaliteetaega ja miks mitte veeta teisipäeva õhtud ajusid ragistades ja kaarte ladudes? Minul pole ei peret ega lemmikloomi kodus mürglit tegemas, aga vaatamata sellele on nendest mängudest kujunenud üks tore väike vaheldus muidu halli kaamosesse.

Milline näeb välja minu teisipäev? Pikk tööpäev ja trenn seljataga, lõpuks maandun taas koduseinte vahel. Kiirelt viskad kokku õhtusöögi ja vaatad ära ühe episoodi oma lemmikseriaalist. Seejärel jooksed dušši alla, ega siis ometi mängu ajal ju pesus käia ei saa! Juuksed rätikusse, pehmed lohvakad pidžaamad selga, tulukesed põlema ja mõnus muusika taustale. Kõrvale teen veel tassikese teed ja võtan midagi magusat, kirsiks tordil panen ka küünlad põlema. Seejärel avan oma arvuti, kust hüppab mulle ette Olybet ning kui kell kukub kaheksa, algabki mäng.

Need pisikesed detailid loovad niivõrd mõnusa ja lõõgastava keskkonna, et pokkerile keskenduda. Kui ma muidu olen proovinud end ikka isegi sellel aastaajal motiveerida õhtuti jalutama minna, siis teisipäev on minu jaoks erand. Kuigi reeglina ei kesta minu mäng väga kaua, on see siiski tore vaheldus kõigele muule rutiinsele ja ma siiralt loodan, et see on sama nauditav ka teiste jaoks.

Kohe-kohe ootab mind ees ka järjekordne live-turniir ja ma ei teagi, milliseid emotsioone tunda. Natuke on elevust, veidi on kindlasti ka hirmu. Ei oska ettegi kujutada, kaua ma nüüd seal vastu pean. Küll aga olen ma kindel, et see saab taas täiesti uudne kogemus olema!

Eesti naiste pokkeriliiga 2021 online turniirid toimuvad teisipäeviti kell 20.00 OlyBeti pokkeritoas.

Uus live-turniir toimub Tallinnas, Hiltonis Olympic Park kasiinos 27. novembril. Eesti naiste pokkeriliiga tegemiste kohta saad lähemalt lugeda nende Facebooki lehelt.

Suurejooneline finaal toimub Hilton Tallinn Park hotellis, kus võidavad kõik 50 kvalifitseerujat. Auhinnad algavad Buduaari aastatellimusest kuni teiste toetajate auhindadeni.

Pane tähele, et Eesti hasartmänguseaduse kohaselt saavad turniiridel osaleda kõik soovijad alates 21. eluaastast! Lisainfot live turniiride kohta leiab siit! 

Sarnased artiklid