TÄNA ALUSTAB TV3 eetris sügise kõige romantilisem sari “Vallaline kaunitar“!

TV3

Buduaar

-

Täna õhtul jõuab TV3 vaatajate ette pikisilmi oodatud sari „Vallaline kaunitar“, kus otse telekaamerate ees asub elu armastuse otsinguile särav, nutikas, kaunis, ettevõtlik ja loomulikult veel vallaline Brigitte Susanne Hunt.

Brigitte Susanne sarm ei jäta külmaks ühtki televaatajat, rääkimata peigmehekandidaatidest, kelle üle printsess ise vaid heameelt tunneb. „Siin on väga palju neid, kes on julged, heasüdamlikud, hea huumoriga, viisakad, kenad, hea parfüümiga – täpselt need mehed, kellega ma sobiksin!“ kommenteerib BSH.

Sarja võttekohaks on Vihula mõis, mille põnevasse ajalukku jätab „Vallaline kaunitar“ kindlasti ühe imeliselt romantilise jälje.  

„Vallalise kaunitari“ maailmakuulsa formaadi (The Bachelorette) Warner Bros International Television Production konsultant Anne Cornell on öelnud: „Brigitte on väga kaunis naine ja läbi aegade üks imelisemaid vallalisi kaunitare. Oodata on suurepärast sarja, mis võlub kõigi vaatajate südamed.“

„Vallaline kaunitar“ jõuab TV3 eetrisse täna kell 20.00. Avasaate auks on valminud ka meeleolukas react-video, mida näeb meelelahutusplatvormil: tv3.ee