TARTUS LÄKS 3-AASTANE laps üksinda südaööl jalutama

TARTUS LÄKS 3-AASTANE laps üksinda südaööl jalutama
https://www.facebook.com/lounaprefektuur

Südaöö paiku sai politsei äreva teate, et Tartus Turu tänaval kõnnib keset neljarealist sõiduteed väikelaps.

“Ehmatus oli ühtmoodi suur nii helistajale, kes last autosõidul märkas. Samuti häirekeskusele, kes sellise kõne sai ning ka patrullpolitseinikele, kes sellele väljakutsele kiirustasid ning neljarealisel teel seigelnud väikelapse oma autole võtsid,” seisab Lõuna Prefektuuri Facebooki lehel.

Politseile ei saabunud ühtki murekõnet, et kuskilt mõni laps kadunud oleks ning läheduses polnud ka ühtki lähedast, kes last taga otsiks.

“Politseiautos vaadati Jänku Jussi multifilmi lootuses, et küllap kohe-kohe keegi helistab 112. Aga ei midagi. Nii võeti edasi juba tee lastehaigla suunas, kuhu pisike poiss turvaliselt ööd saaks veetma jääda. Poolteist tundi hiljem tuli ka kauaoodatud hädaabikõne, kus teatati, et ühest hoovist on 3aastane poiss kaduma läinud. Selgus, et laps oli värava lahti teinud ja kodust oma kaks kilomeetrit edasi tatsanud.

Seekord läks tõesti hästi, et laps terveks jäi, sest ohte sel pikal teekonnal oli õigupoolest mitmeid teisigi kui keset sõiduteed kõndimine. Palun hoidke oma pisikestel silm peal – igal pool ja iga hetk, sest seda südamevalu ei suuda hiljem keegi taluda, kui hullem peaks juhtuma.”