TOMMYBOY OMA VÕIDUVÕIMALUSTEST: “Parim mees või naine võidab alati!”

erakogu

Buduaar

Juba täna õhtul, 4.septembril avaneb igaühel harukordne võimalus Grind Live online pokkerilaua taga räppar TommyBoy vastu mängida. Uurisime TommyBoylt, kui mugavalt ta ennast pokkerilauas tunneb ja kui heaks ta oma võiduvõimalusi hindab.

“Pokkerit olen varem mänginud laua taga istudes ja pean seda heaks seltskonnamänguks, mille ajal saab palju nalja. Netis ei ole ma varasemalt pokkerit mänginud, loodan, et tuleb sama lõbus kogemus kui on senini,” rääkis räppar.

Kui heaks hindab TommyBoy aga oma võiduvõimalusi? “Loodan, et erilisi tujurikkujaid vastu ei satu ja käed peavad õigel hetkel lõpuni! Võitmise kohapealt arvan, et parim mees või naine võidab alati.”

OlyBeti ja Win TV pokkerisaade Grind on Eesti pokkerifännidele suunatud populaarne veebisaade, mille vaatajad saavad jälgida reaalaajas ühe või mitme inimese pokkerimängu avatud kaartidega ning nendega suhelda. Mängijate seas on olnud nii tuntud meelelahutajaid, põnevaid hobimängijaid kui ka nimekaid pokkeriproffe. Seni suurima turniirivõiduni on jõudnud muusik Margus Vaher, kes teenis ühel märtsikuisel pühapäeval ligikaudu 15 000 eurot.

Juba täna õhtul on Grinderiks räppar Tommyboy, kes alustab ülekandega kell 19.00. Ülekande jälgijatele toimuvad vaatajamängud.

Ela kaasa TommyBoyle. Mängu ja õpetussõnu saab jälgida Win TV Twitch kanalil siin: