TUNTUD EESTLANNAD näitasid Kalle Grünthalile koha kätte

erakogu

Buduaar

Möödunud nädal tõi avalikkuse ette piinliku vahejuhtumi, kus poliitik Kalle Grünthal riigikogus peaministrile vägagi ebasobiliku küsimuse esitas: "Kust sa, lilleke, siia said?".

Antud küsimus sai palju kriitikat ning antud teemal võtsid avalikult sõna ka tunnustatud perearst Karmen Joller ning ilusüstide kuningannaks tituleeritud Marju Karin.

Joller kommenteeris Grünthali ütlemist järgnevalt: “Klassi tagumises pingis istuv nagamann tulistab lemmiktüdrukule tatikuule juustesse, sest nii väga tahaks tema tähelepanu, aga midagi mõistlikku öelda ei oska. No mis sa teed, kui seda arukest pole? Väga hale ja häbiväärne rahva raha raiskamine. Järjekordne eeskuju kiusajatele,” nentis Joller.

Perearsti arvamust kommenteeris ka Marju: “Sa lähed hommikul tööle. Vastutad, iga liigutuse eest, mis sa arstina teed. Aga … saab … küsida … absurd. Muideks ta ei vastuta ka. Sest see on opositsiooni mitteametlik seisukoht.”

Marju kommentaarile vastas omakorda Joller: “Ja me oleme ta tööandjad!” Joller lisas veel, et loodetavasti Grünthali lepingut ei uuendata.

Kõnealust postitust näed ka SIIN.