UKU SUVISTE AVALDAS, milliste mõtetega ta Eurovisioonile sõidab

erakogu

Duubel

Eurovisiooni poolfinaalid toimuvad 18. ja 20. mail ning finaal 22. mail. Eesti delegatsioon lendab Rotterdami sel pühapäeval ja sinna kuulub ainult 4 inimest – Tomi Rahula, tema abi Laura-Liisa Veiler, Uku Suviste ja bäkilaulja Kaarel Orumägi.

Kuigi taustalaul tohib tulla lindilt, siis ühtselt ehk unisonis laulmine mitte ning seetõttu toetabki Uku esitust Kaarel. Eestlaste proovid eurolaval toimuvad 10. ja 13. mail.

“Loomulikult hoitakse meid nö “mullis.” Sellest on kahju, et teiste delegatsioonidega on suhtlemine keeruline, aga õnneks on meil tänapäeval olemas sotsiaalmeedia,” rääkis Uku.

Uku võtab Eurovisioonile kaasa Eesti Laulul ja ka hetkel kaelas oleva talismani. Lisaks sellele on talle oluline, et kohvrisse mahuksid enda lemmikud kõrvaklapid, mida ka laval kanda. “Mul on ühed sellised klapid, millega olen kolm aastat kõik Eesti Laulud käinud – kaks korda siis võitnud. Ka kõik jooksud ja trennid olen samade klappidega teinud. Ma ei tea, mis nende saladus on – need maksid 7 eurot,” paljastas Uku, mis on need asjad, mis temaga koos Eurovisioonile kaasa tulevad.

Kuidas aga Ukul tunne enne ärasõitu on? “Ma usun, et minu lugu annab kordi paremini esitada kui seda praegu olen teinud. See kannab endas väga palju sõnumit ja emotsiooni. Kui ma oskaksin selle kõik välja tuua, jäädes iseendaks, siis see on parim, mis ma teha suudan,” lausus ta.

Uku Suviste esindab sellel aastal Eestit Eurovisioonil looga ”The Lucky One.” Vaata siit, mitmendat kohta ennustab Ukule populaarne ennustusportaal OlyBet.