UKU SUVISTET OOTAVAD Eurovisioonil ees väga karmid piirangud

R2 Pluss

erakogu

Eestit Eurovisioonil esindav Uku Suviste rääkis mõnda aega tagasi "R2 Pulss” saatele antud intervjuus, et valmistub täie hooga Rotterdami minekuks. Kuna pandeemia pole aga kuskile kadunud, siis piirangud on seal väga karmid.

Eelmisel aastal jäi Suvistel Eurovisioonil osalemata, sest seda lihtsalt ei toimunud. See on laulja ettevaatlikuks muutnud. “Elu on õpetanud, et enne, kui jalg Rotterdamis lennuki pealt maha ei astu, ei ole midagi kindlat. Aga kurss on võetud sinna, et üritus toimub ja oleme selleks igatpidi valmis,” rääkis ta.

“Arutame lavaasju ning käivad muud ettevalmistused nagu salvestused, intervjuud ja muu, mis enne minekut tuleb ära teha,” rääkis Suviste, et enne Rotterdami sõitu on tal käsil viimased toimetused, mis Eurovisiooni puudutavad.

Kuna pandeemia pole kuskile kadunud, on piirangud võistlusel siiski karmid. “Suure osa istume hotellitubades luku taga ja ei tohi väga ringi käia, nii et üritus oma olemuselt on teistmoodi kui tavaliselt. Aga loodetavasti on ikka põnev ning tuleb võimalikult turvaline ja lahe sündmus,” lisas ta.

Uku Suviste esindab sellel aastal Eestit Eurovisioonil looga “The Lucky One.” Vaata siit, mitmendat kohta ennustab Ukule populaarne ennustusportaal OlyBet.