VAATA, MIDA ENNUSTAB uueks aastaks tervendaja Antonina

Uudised.ee

TV3

Antonina vaatab 2021. aastale tagasi ja tõdeb, et kaks ja pool kuud aasta alguses olid tema jaoks ilusad ajad. ’’Edasi hakkasin jõudu koguma. Istusin aiamaal ja tegin tööd, ehk kõik jätkus väga töiselt. Kokkuvõttes saan öelda, et aasta hinne on tugev neli. Elan rõõmsalt edasi,’’ sõnas Antonina.

Kindlasti üks meeldejäävamaid sündmusi oli Antonina jaoks see, kui ta kutsuti TV3 ’’Seitsmeste’’ saatesse ja ta raksatas saatejuhil Marek Lindmaal selja paika. ’’Ma ei ole oma tööd suure publiku ees teinud. Minu töö on individuaalne ja haige inimesega töötan üksi, mitte Eestimaa rahva ees. Saatesse minnes polnud aimugi, millega tegelema hakkan ja seetõttu panin ka uhke rõivastuse selga, millega ausalt öeldes kedagi tervendada on ebamugav,’’ meenutab Antonina ühte meeldejäävat teleseiklust.

Ka Venemaa ’’Selgeltnägijate tuleproov’’ uus hooaeg oli sügisel eetris, kus paljud eestlased just Antoninale kaasa elasid. ’’Sellel ajal jooksis inimesi uksest ja aknast sisse. Mis tehtud, see tehtud ja tõesti, sain saate aja endale rohkem kliente,’’ kommenteerib Antonina mainekas telesaates esinemist.

Oma töös näeb Antonina paljude probleemidega inimesi ja sõnab, et tihti loodavad nad selgeltnägijale ja ise midagi ei muuda. ’’Inimesed peaksid rohkem värskes õhus liikuma ja iseendaga tegelema. Satutakse mugavustsooni ja väljatulek on paljude jaoks väga raske. Samuti on paljud kurjust täis ja siis joostakse mööda selgeltnägijaid, ega meie ka ei ole imeloomad,’’ ütles Antonina.

Ta lisas, et inimene peab eelkõige ise oma asjade vastutama. ’’Kui on halb, siis peab hakkama endaga ise tegelema. Meie selgeltnägijad lihtsalt suunata ja tööotsa kätte anda, aga inimene peab ise oma elu elama,’’ rõhutas Antonina.

2022. aasta tõotab tulla samuti keeruline

Selgub, et Antonina elab peamiselt väga spontaanselt. ’’Mul ei ole mingeid plaane ja elan tõesti spontaanselt. Aasta vahetusega minu jaoks midagi ei muutu, kõigest vaid number. Ma ei ole isegi uueks aastaks plaane teinud, et proovin midagi uut, sest ma olen kogu aeg uusi asju proovinud. Kui mul mingi mõte tuleb, siis teen ära ja kõrvale mind ei kalluta,’’ märkis Antonina. Ühtlasi ei anna ta ka endale uue aasta eel lubadusi. ’’Kui ma ei suuda neid täita, siis on nadi endale otsa vaadata.’’

Selgeltnägija hinnangul ootab meid ees raske aasta. ’’Esiteks see majandus on viimasel ajal kurejalgade peal. Hinnad lähevad kallimaks ja kasvavad veelgi. Viirus ei taha samuti kaduda, ehk kõik see jätkub ka uuel aastal. Midagi head ma ei näe, aga inimesed peaksid rohkem pöörduma juurte juurde tagasi, ehk talupojamõistus peab appi tulema,’’ annab Antonina ühe nõuande.

Oleme harjunud, et poest saab kõik kätte. ’’Paraku suuremas osas on kõik säilitusaineid täis. Kellel on võimalik juurvilju ja puuvilju kasvatada, siis kindlasti peaks seda tegema,’’ soovitab Antonina. Ka riigi juhtimist näeb Antonina tumedates toonides. ’’Sooviksin, et meil oleks tugev valitsus. Praegune valitsus seisab kurejalgade peal ja tekib tunne nagu riigi ei juhita. Reformierakond teeb kõik selleks, et EKRE populaarsus jälle tõuseks,’’ räägib Antonina päevapoliitikale mõeldes.

Kuid tuntud tervendajal on meie lugejatele uueks aastaks üks oluline palve ja sõnum. ’’Ma soovitaksin kõigil olla rõõmsad, terved, tugevad ja tegusad. Oma pere ja lähedasi austada ning vaktsineerimise pärast ei peaks nii palju tülitsema. Palun olge oma inimeste ja kallite vastu väga sallivad. Me peame armastama oma ligimesi, neid toetama ja hoidma. Kui meie praegu hoiame oma lapsi, oskame neid õigele teele juhatada, on lootust, et kunagi nemad hoiavad ka meid.’’