Reklaam sulgub sekundi pärast

EESTI LOODUSE parim sinu kreemipurgis

Sisuturundus

Kodumaine bränd LUMI toob sinuni parima Eesti loodusest.

Värsked koostisosad

Meie tooted on tulvil looduslikke külmpressitud õlisid ja värskeid tooraineid. Säilitusainetena kasutame looduslikke antioksüdante ja orgaanilisi happeid. Vaid üks pumbatäis meie LUMI toodet tekitabtunde värskest puhtast loodusest.

Tulevikku suunatud mõtteviis

Usume, et hea tervis on suurepäraseelu alus. See, mida sööme, mõtleme ja tunneme, mõjutab otseselt nahka. Lisaks tootesoovitustele, anname nõu ka keha ja vaimu eest hoolitsemiseks ning professionaalseks nahahoolduseks.

Kõik sõltub tasakaalust ja selleks peame naasma põhitõdede juurde. LUMI on uuenduslik ja julge otsima lahendusi ning seda kõike teaduse nimel, võttes samas maksimumi toorainete väest. Valime tee tervisliku nahahoolduseni tarbetute komponentideta meie nahahooldustoodetes. Vähem on rohkem.

Õiglane toimimine ja täielik vastutus

Vastutus oma toodete kvaliteedi eest on meie jaoks esmatäthtis.Kasutame sertifitseeritud orgaanilisi ja teaduslikult tõestatud mõjuga koostisosi.

Meie kirge ja teadust ühendavaid värskeid ideid toetavad ülemaailmsed ja kliinilised uuringud ning garanteerime kõigi oma toodete tõhususe.

Südamest sündinud, kirega tehtud

Usume maksimaalsete tulemuste saavutamisse loomulikul viisil. Oleme Tartu Ülikooi spin-off-ettevõte. See võimaldab meil luua ja tagada parimat võimalikku nahahooldust, tuginedes uuematele teaduslikele uuringutele.

Botaanika ja biotehnoloogia on LUMI süda. Hämmastava aminohapete sisaldusega tööstuslik kanep on üks maailma vanimaid ja hinnatumaid põllukultuure. See oli tema sugulasest kanepiga seostamise tõttu aastakümneid keelatud, kuid nüüd avastatakse seda taas kui supertoitu, millel on hämmastav kasu tervisele ja millest saadud õli on naha jaoks imeline..

Meie nahahooldustooted pakuvad tõestatud ravi ja vananemisvastast toimet. Need on lõhna- ja ärritusvabad ning sobivad ideaalselt tundlikule nahale.

Meie klientide lemmikud:

Bio-Klinik

Esimene eestimaine prebiootiline ja hüpoallergeenne sari tundlikule nahale. See on parim, tippteaduse ja looduse sümbioosis. Parfüümi-, säilitusainete ja muudest ärritajatest vaba looduslik koostis, mis ei tekita punetust, ei aja sügelema ega kipita. Lisaks kohesele naha niisutamisele ja lisakaitse pakkumisele, Kreem laseb nahal end ise aidata, parandades ja tugevdades selle struktuuri aja jooksul ning pakub nahale niisutust ja lisakaitset.

Naked

Me kõik tahame imelises seisukorras nahka. Alasti omaenda ilus. Selleks ongi prebiootiline ja õlivaba NAKED loodud. Ole valmis üllatuma!

15% AHA happekoorija

Ummistunud pooridest, vanadest surnud naharakkudest, miimikakortsudest ning krobelisest, suurepoorilisest aknega nahast saad jagu ainult happekoorimisega. Lumi looduslik AHA-koorija on võti terve ja noorusliku naha saavutamiseks – maksimaalne efektiivsus läbi minimaalse ärrituse.

Vaata rohkem! https://luminordic.com/