Tasub lugeda! Enesekindla naise 6 harjumust

Tasub lugeda! Enesekindla naise 6 harjumust

Enesekindlus on meeleseisund. Need, kes on endas väga kindlad, ei ole võimekamad või intelligentsemad – nad lihtsalt vaatavad maailma ning enda rolli siin ilmas teise pilguga. Ja see on tore, sest kõlagu see või klišeena, aga kui sa tunned, et oled ilus, siis sa näed ka ilus välja!

Enesekindlus on meeleseisund. Need, kes on endas väga kindlad, ei ole võimekamad või intelligentsemad – nad lihtsalt vaatavad maailma ning enda rolli siin ilmas teise pilguga. Ja see on tore, sest kõlagu see või klišeena, aga kui sa tunned, et oled ilus, siis sa näed ka ilus välja!

Kuidas aga kasvatada endas seda positiivset hoiakut ning jätta mulje, et sul pole ainsamatki probleemi siin ilmapeal?  Kuidas jalutada hommikul uksest välja ning tunda end paremini kui kunagi varem? Vaata, kuidas teevad seda teised enesekindlad inimesed sinu ümber ja proovi järele – see mõjub kindlasti!

KASUTA RIPSMETUŠŠI VÕI HUULEPULKA
Rahvusvahelise uuringu tulemused näitasid selgelt, et 86 protsenti naistest tundsid end palju enesekindlamalt, kui nad olid kasutanud enda lemmikuid meigitooteid. Seega värvi hommikul enne kodust lahkumist huuled ning astu maailmale vastu pea püsti ning enesekindlalt.

… AGA ÄRA VEEDA TERVET PÄEVA PEEGLI EES VALMISTUDES
Ameeriklaste hulgas läbi viidud uuring näitas, et 28 protsendil  küsitletutest tõusis enesehinnang juba pelgalt sellest, kui nad peegli eest ära läksid. Limiteeri oma peegli ees ilutsemise aega. “Ja kui sa peeglisse vaatad, siis keskendu nendele asjadele, mis sulle enda juures kõige enam meeldivad,” õpetab psühholoog Judith Beck.

SAA TUGEVAKS
Uuringud kinnitavad, et raskuste tõstmine aitab üles ehitada enesekindlust oma keha suhtes. Ja see ei ole vaid tunne, et oled tugev, mis tõstab enesekindlust. Teadlased väidavad, et iga kord, kui inimene suurendab tõstetavate raskuste kaalu, tõuseb ka tema ego koheselt!

JÄLGI OMA SUUVÄRKI
Oma viimase juukselõikuse üle nurisemine või kuiva naha pärast kurtmine võib tunduda kui tore viis oma sõbrannadega enda välimuse üle nalja heita ning otsida vabandusi pisikestele iluvigadele. Aga sellisel käitumisel on kurjad tagajärjed – kui naine kritiseerib enda välimust, muudab see ta teiste silmis vähem meeldivaks ja atraktiivseks. Lisaks kasvatab selline suupruuk märkamatult ka rahulolematust iseendaga.  Paljude psühholoogide hinnangul võib jutuajamine ülekilode teemal olla nakkav. Kuid kui sinu sõbranna teeb kritiseeriva märkuse enda välimuse kohta, siis ära proovi midagi halba enda kohta vastu öelda või tema öeldut kinnitada. Lihtsalt vaheta teemat ning tee talle hoopis kompliment tema huumorimeele, ilusate juuste, tublide töötulemuste või millegi muu kohta.

LEIA AEGA ÜKSIOLEMISEKS
Kõige enesekindlamad inimesed teavad täpselt, kuidas olla õnnelik, kui seltskonnas pole kedagi teist peale nende endi. Tegevused nagu mediteerimine, matkamine, lugemine, tervisejooks ei vaja kaaslast ning aitavad sul leida oma kindlustunnet. Kasuta üksiolemise aega ka sihtide seadmiseks oma elus. Dove’i korraldatud uuring näitas, et 46 protsenti naistest tunnevad end kõige atraktiivsema ning enesekindlamana just siis, kui nad on oma eesmärgid saavutanud.

LÕPETA LÖSUTAMINE
Su emal on õigus – komakujuliselt istumine on sulle halb! Ja mitte ainult sinu kehahoiakule. Küürus olemine muudab su mõtlemist ning kahandab su positiivset eneseusku. Seega lõpeta see küürutamine – seisa sirgelt ja hoia pea püsti!

Ei mingeid ettekäändeid, õpi endasse uskuma ning kasvata oma enesekindlust juba täna!

Allikas:  allure.com