Alan Durier: Mis juhtub 2012. aastal? Minu arvamus.

Alan Durier: Mis juhtub 2012. aastal? Minu arvamus.

Minu arvamus on pigem positiivne, kuna isiklikult ei usu ma kindlasti maailmalõppu. See maailm ei lõppe veel, sest meie maailm pole veel õieti alanudki.  Kindlasti tuleb palju muutusi meie elus, sest maailm, nagu seda praegu teame, ei ole muud kui üks suur illusioon ja aastal 2012 enamus inimesi teadvustab endale meie tegelikku põhjust siin planeedil.  

Minu arvamus on pigem positiivne, kuna isiklikult ei usu ma kindlasti maailmalõppu. See maailm ei lõppe veel, sest meie maailm pole veel õieti alanudki. Kindlasti tuleb palju muutusi meie elus, sest maailm, nagu seda praegu teame, ei ole muud kui üks suur illusioon ja aastal 2012 enamus inimesi teadvustab endale meie tegelikku põhjust siin planeedil.

Filosoofid on toredad inimesed, sest tänu nendele saame meie, lihtinimesed, vürtsitada oma igapäevaelu põnevate mõttemullidega. Kunagi ei saa süüdistada kedagi pettuses või vales, sest see, mis tegelikult toimub, seda ei tea mitte keegi. Iga individuaalne inimene mõtleb oma mõtteid teistmoodi, ta seostab neid millegagi enda elust ja keskkonnast ja näeb asjade kulgu teistmoodi. Kuigi mõtted võivad olla erinevad, oleme eksistenstsilt ikkagi “ÜKS ja SEESAMA” energia. See tähendab aga just seda, et koos oleme täiuslikud. Me peame leidma ühise keele ja unustama kadeduse ja viha. Kõik meie mõtted on ühenduses universumiga, ning kõik millest mõtleme, seda ka ligi tõmbame. See on juba enamusele teada-tuntud saladus.

Kas maailmalõpp tuleb aastal 2012? Mina olen inimene, kes seda ei usu. Kuigi minu arvamus ei loe midagi, sest ma ei tea täpselt, mis juhtub. Ma kõigest oletan seda enda teadmiste, sisetunde ja uurimustöö põhjal. Mina usun, et aastal 2012 lähevad meie planeedid ritta ja kui see juhtub ja “kell lööb”, siis sellel hetkel suunatakse suures koguses energiat meie planeedile tagasi, mida meie, inimesed, oleme sajandeid “raisanud”. 

Meie eeterkeha koos alateadvusega on täis energiavibratsioone. Sellest on võimalik toituda energiavampiiridel. Energiavampiirid toituvad hirmust, kadedusest, vihast, ihast jne. Meid on hirmu täis “süstitud” ning me kiirgame seda kõikjal enda ümber – energiavampiirid seda enda kasuks kasutavadki. Enamus energiast  kogutakse “kaitseinglite” poolt kristallitehnoloogia abil kokku ja 21. detsembril 2012 võibki olla võimalus, et planeedid lähevad ritta ning tänu sellele saavad “kaitseinglid” energiavood meile tagasi suunata. 

Tänu energiavoo suunamisele juhtubki ime. Kui suudame vastu võtta uue energia, siis kõik meie tšakrad aktiveeruvad ja meie ümber tekib “kuldne ring”, mis võimaldab meil tajuda minevikku, olevikku ja tulevikku. Me suudame suhelda telepaatiliselt ja näeme energiaväljasid. Samuti hakkame mäletama oma eelmisi elusid. Enamus inimesi uut energiat omandada ei suuda. Me oleme siiski maailmas, mida kontrollib “raha”. Me ei näe maailma, mis eksiteerib kardinate taga. Juba praegu saadetakse väikestes kogustes uusi energiavoogusid inimeste peale, et me tasapisi kohaneksime selle energiaga. Tulemuseks on peavalud, on tunda rõhumist; kõik, mis ümberringi teed, ebaõnnestub; kohmetus, närvilisus ja muutused toitumisega, ehk siis liha ei tundu enam nii ahvatlev. Kui mediteerida ja ennast vabaks lasta, siis harjub selle kõigega ära ning järgmisena on lihtsalt huvitav jälgida ümbruskonda. Te hakkate endamisi rohkem mõtisklema ning kõik info, mida te südamest otsite, tuleb teieni. Vaadake, kuidas inimesed teie ümber käituvad…, see ajab lihtsalt muigama. 

Minu arvamus on, et 2012. aastal avaneb “portaal” ning loodetavasti suudab enamus meist minna kõrgemale tasandile, viiendasse dimensiooni. Unustage kõik negatiivsed emotsioonid, sest see hoiab teie DNA lukus ning järjest hullemaks läheb ka elus. “Valitus” teeb selleks kõik, et inimesed ei mõtleks muust kui rahast, et saaks maksta võlad ja et minimaalne toit oleks laual. Kahjuks siinkohal pikemalt rääkida ei saa. Soovin ainult, et inimesed hakkaksid rohkem uurima kõike seda!

 

Kui Teil on kogemusi ufode, tulnukate, vaimudega ja paranormaalsete nähtustega, siis ootan Teie kirju oma e-mailile info@saientoloogia.net või facebooki Alan Durier. Soovin teie küsimustele vastata ning teid valgustada. Keskendun sellele praegu nii palju kui võimalik. Saadan Teile kõigile eneseusku, head olemist, positiivsust ning armastust!

 

Alan Durier