Alan Durier: muutusterikas energiavoog, teadvustage ja õppige!

Alan Durier: muutusterikas energiavoog, teadvustage ja õppige!

Tere, kallid lugejad!  Kas olete märganud viimasel ajal muutusi suhetes teiste inimestega? Vahel tundub imelik või raske rääkida teiste inimestega spirituaalsetel teemadel? Kas tunnete ennast mõnikord üksildasena seiklemas oma uskumustes? Või kas olete just viimasel ajal kaotanud kontakti mõne pikemaajalise sõbraga? Ütlen Sulle, et sa ei ole ainus!  

Tere, kallid lugejad! 

Kas olete märganud viimasel ajal muutusi suhetes teiste inimestega? Vahel tundub imelik või raske rääkida teiste inimestega spirituaalsetel teemadel? Kas tunnete ennast mõnikord üksildasena seiklemas oma uskumustes? Või kas olete just viimasel ajal kaotanud kontakti mõne pikemaajalise sõbraga? Ütlen Sulle, et sa ei ole ainus!

See kõik tähendab seda, et uus aeg on kätte jõudmas. Enamus inimesi “tõmmatakse” kaitseinglite või kellegi muu kõrgema poolt eemale materiaalsest maailmast ja paljud lähevad lahku pikaajalistest suhetest või tekivad lihtsalt konfliktid.

Ma olen õnnelik, kui näen facebook’i  kommuunis sõpru, kes postitavad oma seinale sarnase sisuga linke ja jutukesi. Väga sageli näen inimesi, kes räägivad oma kogemustest, kuid ei julge astuda oma sammukesi, sest kardavad ühiskonna hukkamõistu. Kord, kui suudad aga oma ego alla suruda, ei pea sa enam tundma ennast ebamugavalt. Sa ei tunne enam seda survet või pinget, mida sulle seni põhjustati ühiskonna arvamuste ja negatiivsete lausete tõttu.

Olen märganud alati teie positiivseid kommentaare. Siiski ei pea ma lugu inimestest, kes ilma põhjendamata vaevuvad raiskama oma energiat, tembeldamaks minu jutte maha. Mul on hea meel, kui nad on piisavalt targad ja rakendavad seda tarkust edukalt ära.. aga noh, aeg läheb edasi ning lõpuks on meil kõigil piletid samale peole olemas. 

Küsimus on selles, kas suudate oma lühikese elu jooksul leppida teiste inimestega ning neid aktsepteerida sellisena, nagu nad on? Kerge on ju inimesi halvustada, aga proovige te vaid kiita, kui nad pingutavad ja proovivad teisi aidata. 

Minu tänane jutuke võib tunduda natuke liiga konfliktne, kuid teadke, ma olengi vihane enda peale, et ei suuda korraga kõike inimestele lahti seletada. Pean oma lugusid kõvasti lühendama ning üks asi viib teiseni ja ei jõuagi kõike korraga teile jagada. Kuid räägin teile praegu veelkord ülevaatlikult inimeste mõttelaadist.

Ühiskondlik arvamus kui gruppide mõttelaad on psühholoogiline fenomen või nähtus, kus mingid kindlad uskumused võetakse omaks suure hulga inimeste poolt, surudes alla teiste julgete individuaalide loovusliku ja iseseisva mõttelaadi. Need inimesed ei usu ise ning ei lase seda ka teistel teha! Kui vale on see? No, ei tea, aga ma tean, et on “piip” vihale ajav, sest ühiskonda on väga raske muuta. Tegelikult on ka spirituaalselt ärganud inimesed loonud oma ühiskonna, seega valik on SINU! Kuhu kuulud sina – kas kibestunud ja kadedate skeptiliste mahasurujate ühiskonda, kus sinu ümber keerleb ainult raha ning uskumused, et ilma käsoleva elu süsteemideta pole võimalik elada, sest sa ei oska seda lihtsalt ette kujutada. Või kuulud sa hoopiski hingerahu püüdlevate ja teisi toetavate ning armastavate inimeste meelegruppi, kes usuvad, et universaalsete seaduste alusel on parem elada, sest see võimaldab inimestel jälle kokku tulla ja üksteist aidata?

Juba kauges minevikus loodi ühiskondlikud tõekspidamised, kus inimestel puudus julgus erineda massist. Tavaliselt tembeldati neid nõidadeks ja te teate juba isegi, miline oli nende saatus. Milleks? Milleks? Tahaks ropendada, aga jään soliidseks. 

Kas tunnetate minu viha valesti kasvanud ühiskonna peale? Kui vaatate meie salvestatud inimeste ajalugu, siis leiate, et see ajalugu on vaid kõigest kellegi omapoolne tõlgendus teatud pöördelisele sündmusele. See põhineb ainult tunnistajate ja pealtnägijate kirjeldustest, kes olid sellel hetkel kuskil kohal. Ma räägin teile, et just need, kes olid seal kohal, need ei teagi, mis tegelikult juhtus. Tegelik tõde võib olla peidetud või moonutatud paljudel põhjustel, kuid enamasti kontrolli ja võimu nimel. Inimesed on omaks võtnud suurel hulgal valesid, ning ma rõhutan uuesti, et hirmu taha me ennast peidame ja manipuleerivast terrorismiallikast otsime me kaitset. Kas nüüd tundub midagi valesti olevat?

Kas teie saate rääkida oma sõpradega universumist? Kas nad teavad, mis on tähevärav või näiteks tšakrad? Kas nad on nõus rääkima ülestõusmisest või spirituaalsest valgustamisest?

Kui te räägite inimestega loomiste müütidest, siis jätkuvalt kinnituvad nad oma väikese kasti sisse koos oma uskumustega, mis toetuvad erinevate religioonide allikaile, kus on märgitud, et inimeste päritolu ulatub tagasi 4000 aastat enne Kristust. Nad siiralt usuvad seda. Kui tõstate aga küsimuse meie tegeliku olemasolu või sünnitekke kohta, siis vaikivad nad või ütlevad, et mul pole seda vaja teada. Noh, eks ta mingil määral on tõsi. Elame juba kord materiaalses maailmas ja oleme nii harjunud. Kuid miks mitte siis seda muuta? Ning millal siis veel, kui mitte praegu? 2012. aasta on selleks ju sobilik!

Lihtsalt tõstke oma teadvust ja hakake rohkem uurima selle kõige kohta. Miks muidu te näete järjest rohkem inimesi rääkimas nende “hullude” juttude kohta??? Sest inimesed teadvustavad endale rohkem! Nad otsivad tõde! Lambakari käib üheskoos karjuse järel, kuid kui üks päev tuleks aeg, kus enam karjust ei ole, siis mida teeksid lambad? Arvatavasti sureksid nälga, aga kas meie oleme need lambad, kes sureksid maha ilma suurte juhtideta? Mõelge ja otsustage.

Armastan teid kõiki, sest olen veits hull ja omamoodi armas. Teie samuti! Pole siin elus midagi, mida me teha ei suudaks. Mina leidsin oma väljundi ja olen otsustanud minna lõpuni välja.

Rohkem valgustust leiate siit, samuti täname kõik üheskoos buduaar.ee toimetajaid ja tegijaid, kes omapoolse toetuse ja panuse on andnud selleks, et saaksin teile tuua valgust ja armastust. Jagame seda üheskoos!


Kui Teil on kogemusi ufode, tulnukate, vaimudega ja paranormaalsete nähtustega, siis ootan Teie kirju oma e-mailile alan@hingemaailm.com või facebooki Alan Durier. Soovin teie küsimustele vastata ning teid valgustada. Keskendun sellele praegu nii palju kui võimalik. Saadan Teile kõigile eneseusku, head olemist, positiivsust ning armastust!

 

Alan Durier