Alan Durier: Spirituaalne Ärkamine – sissejuhatuseks uuele võimalusele inimkonna jaoks

13 kommentaari
Alan Durier: Spirituaalne Ärkamine – sissejuhatuseks uuele võimalusele inimkonna jaoks

Me küsime ikka ja jälle, mis on spirituaalne ärkamine, kellega see juhtub, kuidas see juhtub ning miks see juhtub. Me küsime kõike! Vastused tulevad sinuni ise, ning seda ei saa küsida mitte kelleltki, sest siis oleks tegemist kellegi teise teooriaga.

Me küsime ikka ja jälle, mis on spirituaalne ärkamine, kellega see juhtub, kuidas see juhtub ning miks see juhtub. Me küsime kõike! Vastused tulevad sinuni ise, ning seda ei saa küsida mitte kelleltki, sest siis oleks tegemist kellegi teise teooriaga.

Las ma küsin teilt mõned küsimused ning vastake oma sisetunde järgi. Nende küsimuste abil jagame inimesed erinevatesse gruppidesse. Kõik teie vastused on õiged, sest teid ei ole võimalik hukka mõista, täielikus pimeduses. Teisisõnu, kui teete oma eksami pimedas ruumis, siis ei ole ka võimalust seda teistel kontrollida ja hinnata nagu nemad heaks arvavad. Ainult valgus on see, mis määrab, mis on õige, mis mitte. Kes mõistavad, kes mitte.

1. Mis on meie inimeste õige päritolu – kust me tuleme?

2. Kui piibel väidab meie eksistentsi algavat umbes 4,000 eKr, siis kuidas me selgitatame Giza püramiidide ehitamist, mis viib umbes 10,000 aastat eKr tagasi?

3. Kes ehitas veealused püramiidid Hiina meres, mis ca 12,000 aastat vanad?

4. Ahvil on 48 kromosoomi, inimesel on 46 kromosoomi. Kuidas toimus meie areng homo habilisest homo erectuseks ja sealt edasi homo sapiensiks ehk tänapäeva inimeseks? Kui me Darwini teooria järgi arenesime ahvist, siis kuhu kadusid need 2 kromosoomi?

5. Kuidas erinevatest kultuuridest jõuti täpselt samale 2012. a maailmalõpu kuupäevale ilma, et omavahel sel ajal suheldud oleks? Kui võrdlete erinevaid religioone, siis kas näete, et tegu on ühe ja seesama põhimõttega?

6. Kas usute, et piiblis mainitud jumal võis olla langenud ingel või iidsel ajal maad külastanud inimese rass teiselt planeedilt või universumist?

7. Miks peaks üldse keegi kartma jumalat, kui ta on tingimusteta kõiki armastav jumalik valgus või olend ?

8. Kui Jeesus oli nii imepärane tegelane, siis miks inimesed temast ei kirjutanud, kui ta veel elus oli? Isegi kui inimesed sellel ajal kirjutada ei osanud, siis miks nad ei joonistanud temast pilte? Isegi koopainimesed jäädvustasid koopamaalidele UFO ja tulnukate kohalolu!

9. Kas maiad võisid saada oma tarkuse koos juhendamisega iidsetelt tulnukatelt?

10. Miks inimesed väidavad, et piibel on ainus ja ainuke TÕDE, ning miks nad ei küsi, kust piibel tegelikult pärit on?

11. Miks me töötame kaheksa ja enam tundi iga päev, et toetada valitsust ja eliite? 

12. Eeldades, et on olemas kõrgelt arenenud rassid ehk meie mõistes “tulnukad”, siis kas kujutate ette, kuidas nad omaksid rahasüsteemi ja töötaksid päevas rohkem kui kaheksa tundi eliidi jaoks?

13. Kui ei oleks sellist asja olemas nagu RAHA, siis mida te oma ELUGA praegu teeksite?

Kui oskate mõista neid küsimusi ja teate neile vastuseks öelda, et inimesed ei arenenud ahvidest, vaid meid loodi teise kõrgemalt arenenud tsivilatsiooni poolt. Homo Erectuse DNA ühendati Nephilimi DNA struktuuriga. Tulemuseks loodi tänapäeva inimene. Kui teate vastust, et orjandus eksisteerib siiani läbi rahasüsteemi ja teatud seaduste läbi ja nõustute, et meie planeet on vanglaplaneet, ning et midagi on siin valesti – siis see ongi spirituaalne ärkamine. Te teadvustate, et me ei vääri ega ole loodud sellise elustiili järgi elamaks. Mitte keegi meist ei oskaks aimata, kui suureks see veel üldpildis hargneks.

Sinu spirituaalne ärkamine tähendab vastuste otsimist ja nende leidmist. Sinu ärkamine tähendab, et te jätkate oma elus vigade tegemist, kuid te õpite nendest. Oleme sündinud siia selleks, et kogeda. Te saate aru, et takistused teie ellu ilmuvad põhjusega, et saaksite ennast arendada ja läbi selle õppida. Kõik need kannatused aitavad teil ärgata ja mõista. Leidke vastused oma probleemidele ning proovige mõista, et iga kogemus aitab teid jälle millelegi lähemale viia.

* Kui spirituaalne ärkamine toimub, avastate, et te ei karda enam surma, vaid näete seda kui loomulikku protsessi, mis on osa sellest universumist – see ei ole millegi lõpp. Tähtis on elada seda elu täisväärtuslikult! Kordan, tulime siia elama, et saada kogemusi. Iga elutsükkel pakub erinevaid kogemusi. Rekarnatsioon toimub kogu aeg. 

* Ärkamise eel märkate samuti, et teie tutvusringkonnast eemalduvad teatud inimesed. Need on teie sõbrad või sugulased. Põhjus on selles, et nad ei mängi enam teie elus rolli, kuna nad ei ole teiega samal teekonnal. See on kindlasti valus ja raske teie jaoks, kuid see on üks näitajatest, et olete spirituaalselt ärkamas. Tänage mõtteis neid, et nad on teie jaoks olnud kindlal eesmärgil. Me sünnime siia üksi ja lahkume siit üksinda, kõik teised hinged samamoodi. Teid ümbritsevad inimesed, perekond ja sugulased on teie maises elus mingi kindla eesmärgiga, kuid nad ei käi teiega alati koos sama rada.

* Teie elu muutub spirituaalsel ärkamisel drastiliselt. Lõpuks teadvustate, et te ei vihka otseselt kedagi. Te ei vihka oma vihavaenlasi ega eksabikaasasid. Olete lihtsalt tänulik, kuidas need inimesed on mõjutanud teie senist elu.

* Kui spirituaalne ärkamine toimub, siis kaotate te ühenduse oma ego ja materiaalsusega. Teid jätavad külmaks luksuslikud autod, suured mansionid ja stressirikas eluviis. Taipate, et palju parem on hinnata väikeseid asju oma elus. Hindate lihtsaid asju ning oskate rõõmus olla. Isegi telgis elamine tundub palju parem kui külmas villas üksinda kurvalt oma rahahunniku otsas istuda.

Kui te näete erinevaid geomeetrilisi kujundeid ning tunnete, et olete ühenduses eluallikaga, ning te ei vaja materiaalseid rikkusi, et olla õnnelik, siis olete ärganud. 

Ühesõnaga spirituaalne ärkamine on saanud Teile juba ammu osaks. Nüüd oleks aeg kookonist välja tulla ja oma tiivad avada – ees on ootamas palju huvitavat ja ilusat.

Teadvustage, et oleme kõik ühenduses ja me ei ole üksinda. Aitame üksteist ning loodame, et päike saab jälle olema kollasem ja muru jälle rohelisem. Seda kõike metafoorilises tähenduses.

Kord, kui meie spirituaalne ärkamine on toimunud, siis pole enam tagasiteed.  Teie elu muutub positiivses vormis totaalselt.

Ilusat sõitu meile kõigile!

Külastage ka hingemaailm.ee portaali, et lugeda toredaid uudiseid 2012. kohta.

 


Alan Durier

 

 

Kui Teil on kogemusi ufode, tulnukate, vaimudega ja paranormaalsete nähtustega, siis ootan Teie kirju oma e-mailile alan@hingemaailm.com või facebooki Alan Durier. Soovin teie küsimustele vastata ning teid valgustada. Keskendun sellele praegu nii palju kui võimalik. Saadan Teile kõigile eneseusku, head olemist, positiivsust ning armastust!