DETSEMBRI TÄHESPIKKER ehk mida tähed sulle aastalõpuks lubavad

Tahad teada, mida taevatähed detsembriks lubavad? Loe, mida luges tähtedelt välja Buduaari astroloog Triin Tobber.

“Retrogaadne Merkuur? Juba jälle?” ohkavad need, kes sellest varem kuulnud on. Ja usu mind, neid on üha rohkem ja rohkem. Alles see oli, kui rääkisin Veenuse “tagurpidi” perioodist ja nüüd siis saab sama trikiga hakkama Merkuur.

Tahad teada, mida taevatähed detsembriks lubavad? Loe, mida luges tähtedelt välja Buduaari astroloog Triin Tobber.

“Retrogaadne Merkuur? Juba jälle?” ohkavad need, kes sellest varem kuulnud on. Ja usu mind, neid on üha rohkem ja rohkem. Alles see oli, kui rääkisin Veenuse “tagurpidi” perioodist ja nüüd siis saab sama trikiga hakkama Merkuur.

Loomulikult ei muuda planeedid oma liikumissuunda, see lihtsalt tundub Maalt vaadatuna nõnda. Tavaliselt juhtub seda kolm korda aastas, kuid sel aastal on see juba neljas kord tagurpidi liikuma hakata ehk astroloogide keeles muutuda retrogaadseks. See leiab aset 10.–30. detsembrini ja mõju on eriti tugev perioodi alguses ja lõpus. Kuna Merkuur on seotud mõtlemise, suhtlemise, transpordi, reisimise ja sidevahenditega, siis läheb elu neis valdkondades veidike keerulisemaks. Eriti käib see nende kohta, kelle sünnikaardis on Päike, Kuu või mõni planeet Kaksikutes või Neitsis.
Kui vähegi saad, ürita hoiduda igasugustest kokkulepetest (näiteks abiellumisest, töölepingust) – suure tõenäosusega mõtleb üks osapool hiljem ümber, kui Merkuur on hakanud jälle õiges suunas liikuma. Lepingutele alla kirjutades ei pruugi sa väikest kirja tähele panna ja inimesed kipuvad sel ajal teineteisest mööda rääkima. Kui sul ei ole võimalik selliseid otsuseid edasi lükata, siis kontrolli kõik mitu korda üle või valmista end ette võimaluseks, et hiljem olukord muutub. Ostudega on sama lugu – üks osapool hakkab tehingut kahetsema või pead asja hiljem välja vahetama. Hoia tšekid alles, tee tagavarakoopiad olulistest failidest, saada tähtsad kirjad vaid tähitud postiga, küsi kindluse mõttes kõik mitu korda üle, varu lennureisidel ümberistumiseks piisavalt aega ning mõtle valmis plaan B (ja võib-olla isegi C). Lihtsalt arvesta võimalusega, et praegune kokkulepe, olukord või otsus võib olla ajutine.
Mõned näited elust – lähed esimest päeva tööle, kuid avastad, et sinu töölaud pole veel valmis ja pead ajutiselt töötama mujal; saad hea tööpakkumise, mille tasub igal juhul vastu võtta, kuid tingimused pole päris need, mis sa alguses ette kujutasid; kohtud kellegagi ja hiljem avastad, et esmamulje oli väga petlik; lähed esimest korda arsti konsultatsioonile ja sulle pannakse vale diagnoos jne. jne. Äpardustest reisidel, probleemidest auto, mobiili või arvutiga ei maksa rääkidagi.
Kuid pole halba ilma heata – see on väga sobiv aeg kõikideks tegevusteks, mis lähevad ajas tagasi või on seotud uuesti tegemisega. Kasuta võimalust ja vii lõpule kõik pooleli olevad tööd, vasta seni vastamata jäänud mailidele, kirjuta pooleli jäänud projekt või koolitöö lõpuni, korrasta oma kappe ja sahtleid, võta ühendust vanade sõpradega, sea korda pildialbumid, uuri oma sugupuud… Tee kõike seda, mida seni oled edasi lükanud ja sa märkad, et see edeneb palju paremini kui tavaliselt! Ja kui sa juhtud olema üks nendest, kes on sellise perioodi ajal sündinud, siis peaksid väga hästi nende mõjudega hakkama saama. Mul on ka üks selline sõber ja temale tulevad uued ja põnevad ideed eranditult just siis pähe, kui Merkuur liigub tagurpidi. Ainult et kui mina tema plaanidega kaasa lähen, siis selle perioodi möödudes avastan, et olen öelnud “jah” millelegi, mida ma ei osanud oodata…

Kui soovid tellida endale tunnustatud astroloogi Triin Tobberi  astroloogilise kaardi või tulevikuprognoosi, siis uuri lähemalt SIIT.