Too taimedega õnn tuppa!

Too taimedega õnn tuppa!

Kas teadsid, et taimed võivad olla õnne sümboliks? Feng Shui järgi on just lilled õnne, armastuse, puhtuse ja pika eluea saladuseks.

Kas teadsid, et taimed võivad olla õnne sümboliks? Feng Shui järgi on just lilled õnne, armastuse, puhtuse ja pika eluea saladuseks.

Bambus, mis on feng shui järgi kõige tuntum õnnetaim, on Hiinas samatähenduslik sõnaga palve ning usutakse, et seeläbi on ka taime jõud suurem. Näiteks kui asetada bambus bagua järgi jõukuse tsooni, võid varsti märgata suurenenud sissetulekuid. Asetades bambuse välisukse lähedale, võid loota peagi saabuvale heale õnnele.

Lisaks aitavad õigesti valitud taimed kosutada ka vaimu ja hinge. Head õnne saad tuppa tuua magnooliate, iiriste, pojengide, krüsanteemide, lootose ja ploomipuu õitega. 

Magnooliad – lisavad naiselikku ilu

Rukkililled – ergutavad suhteid

Nartsissid – heldus, eelarvamustevabadus, suhtlemine. (ei tohi olla liiga palju, muidu hajutavad energiat)

Lootos – head õnne ja puhtust 

Krüsanteemid ja ploomipuu õied – muretut ja õnnelikku elu

Orhidee–  perfektsust

Jasmiin – sõprust ja õrnu tundeid

Aias võiks istutada liiliad kõrvuti lootoslillega, see rikastab aia ilu ning toob aeda õnne. 

Feng shui järgi peaks kodus olema kogu aeg vaas lilledega, pole oluline, kas elus- või kunstlilled. Niipea, kui lilled närbuvad, tuleks need kohe asendada uutega.

NB! Tuleb arvestada, et juurelt lõigatud lill hakkab üsna pea närtsima ja negatiivset energiat ruumi ligi tõmbama. Seega peab lillekimp vaasis

olema värske või tuleb neil iga päev vett vahetada

 

 

Triin Tisler

Sarnased artiklid