Tulemas on Peggy Phoenix Dubro’ unikaalne Peegelduste energiaseminar

Tulemas on Peggy Phoenix Dubro’ unikaalne Peegelduste energiaseminar

Mai lõpus külastab esmakordselt Eestit ülemaailmselt tunnustatud energiatöö looja, armastatud õpetaja ja EMF Balancing Technique® looja Peggy Phoenix Dubro, et tutvustada oma värskelt avalikkuse ette toodud uut jõustamismeetodit Peegeldused. Kahepäevasel seminaril saab lisaks Peegelduse seansi kogemisele omandada oskuse seda seanssi ka ise läbi viia.

„Peegelduste seanss on väga eriline. Tulemused, mida ma saan töötades inimestega üle kogu maailma, on uskumatud – inimesed suudavad oma energiat rohkem suunata, nad suudavad seda rohkem järgida, neile saab selgemaks, mis on see, mida nad tõeliselt tahavad manifesteerida, nad muutuvad enesekindlamaks, nad hakkavad sügavamalt suhtlema iseendaga sisemiselt ja universumiga väliselt. On olnud väga huvitav inimestega töötada, sest potentsiaalid on nii suured. Natuke keskendumist, natuke põhialuseid ja inimene on võimeline suurema selgusega kaaslooma. On tõeline privileeg õpetada inimesi, kuidas oma energiast rohkem teadlikud olla ja kuidas muutuda veelgi rohkem energeetiliselt empaatilisemaks. Energiaga suhtlemine on üks suhtlemise tasand ja ma demonstreerin seda suurtel lavadel üle kogu maailma. Ja ma demonstreerin seda ka siis, kui ma tulen teie maale, et inimesed saaksid näha, kuidas see välja näeb,“ kirjeldab Peggy Phoenix Dubro 26.-27. mail toimuvat.

Mai lõpus külastab esmakordselt Eestit ülemaailmselt tunnustatud energiatöö looja, armastatud õpetaja ja EMF Balancing Technique® looja Peggy Phoenix Dubro, et tutvustada oma värskelt avalikkuse ette toodud uut jõustamismeetodit Peegeldused. Kahepäevasel seminaril saab lisaks Peegelduse seansi kogemisele omandada oskuse seda seanssi ka ise läbi viia.

 

Seminari kirjeldus

„Peegelduste seanss on väga eriline. Tulemused, mida ma saan töötades inimestega üle kogu maailma, on uskumatud – inimesed suudavad oma energiat rohkem suunata, nad suudavad seda rohkem järgida, neile saab selgemaks, mis on see, mida nad tõeliselt tahavad manifesteerida, nad muutuvad enesekindlamaks, nad hakkavad sügavamalt suhtlema iseendaga sisemiselt ja universumiga väliselt. On olnud väga huvitav inimestega töötada, sest potentsiaalid on nii suured. Natuke keskendumist, natuke põhialuseid ja inimene on võimeline suurema selgusega kaaslooma. On tõeline privileeg õpetada inimesi, kuidas oma energiast rohkem teadlikud olla ja kuidas muutuda veelgi rohkem energeetiliselt empaatilisemaks. Energiaga suhtlemine on üks suhtlemise tasand ja ma demonstreerin seda suurtel lavadel üle kogu maailma. Ja ma demonstreerin seda ka siis, kui ma tulen teie maale, et inimesed saaksid näha, kuidas see välja näeb,“ kirjeldab Peggy Phoenix Dubro 26.-27. mail toimuvat.


Peggy Phoenix Dubro

Peggy Phoenix Dubro‘d peetakse üheks kõige sügavamaks energiatöötajaks, lektoriks, ravitsejaks, õpetajaks ja kirjanikuks, kes avastas Universaalse Kalibreerimisvõre (süsteem energia-anatoomias), lõi EMF Tasakaalustava Tehnika, mida nüüd praktiseeritakse rohkem kui 70 riigis üle kogu maailma ja ka Eestis. Tal on 28-aastane inimese energiaanatoomiaga töötamise kogemus ja ta on liidrikohal energia tasakaalustamise alal. Ta töötab jätkuvalt DNA aktiveerimise ja Võre kalibreerimise tehnikate täiustamisega, olles avastanud inimese energiakeskuste süsteemi evolutsiooni ja välja töötanud uue Jooga süsteemi, Võre Loogika programmid, Sümboli töötoa jpm. Tema panus tervendava energia kontseptuaalsesse mõistmisse on piiritu ja laieneb jätkuvalt iga päev. Tema tegemistega saab tutvuda SIIN

Mida teadlikumaks me saame, mida rohkem energiat me väljendame, seda rohkem me mõistame, et meile oleks väga kasulik, kui me suudaksime end korrastada alates oma olemuse keskmest kuni oma igapäevaeluni. Viisi, kuidas me seda teeme, nimetataksegi Peegeldusteks. Kui me teeme Peegeldusi ja kui me selgitame välja oma energia ning teeme taotlusi, hakkame me vaatlema olemise ja tegemise tasakaalu. Mis on see, mida me peame tegema, et toetada ennast selles taotluses. Peegelduste teadvustamine aitab inimestel hakata mõistma, kas nad tõesti elavad selle taotlusega, mida nad tahavad. Sest mõnikord inimesed muudavad seda. Ja kas nad ikka panevad piisavalt palju energiat taotlusesse, mille kohta nad ütlevad, et see on neile nii oluline. Peegeldused ei ole ainult viis oma energiat korrastada ja oma taotlusi vaadelda, vaid see on ka moodus, kuidas avada enda jaoks armu uus väljakutse ja tuua enda sisse rohkem valgust.

Eestisse saabub Peggy Phoenix Dubro EMF Tasakaalustava Tehnika Superviisorõpetaja Tarmo Valingu kutsel. Seminarid toimuvad 26. ja 27. mail kell 10.00-18.30 Tallinnas hotellis Euroopa, Paadi 5. Seminari tutvustav õhtu toimub 25. mail kell 18.30-21.30.

Peegelduste seminari esimene osa 26. mail.

Esimesel päeval omandate lihtsa, ent võimsa viisi, kuidas võimendada armu ja terviklikkuse energiat iseenda sees ning kuidas transformeerida ja kiirendada oma intuitsiooni arendamist. Sa saad hakata kasutama oma intuitiivseid võimeid, et luua selgust ja suunata keskendunult oma taotluste energiat teadlikuks loome- ja pühendumiseenergiaks.

Peegelduste seminari teine osa 27. mail.

Seminari teises osas õpid, kuidas Peegelduse seansse teistele pakkuda. Peggy pühitseb osalejaid, kes saavad kasutada oma intuitsiooni tasakaalus intellektiga, õppides peegeldama ja võimendama armu energiat ning terviklikkust ka teiste jaoks. Kogete, mida tähendab kanaldada rohkem seda, kes te olete, kui te avanete armu ja lõpmatu armastuse energiale, mis täidab teie olemuse võimega liigutada oma taotlus reaalsusesse.

Palusime Peggy saabumise organiseerinud EMF Tasakaalustamise Tehnika õpetajal Tarmo Valingul vastata mõnele küsimusele. (pildil koos Peggyga)