Veebruari tähespikker

21 kommentaar
Veebruari tähespikker

Veenus Kaljukitses (4. veebr – 1. märts) “Love hurts, love sacrs, love wounds…” – see laul piinavast armastusest on vist küll loodud siis, kui Veenus oli Kaljukitses. Pärast lõbusat Amburit on suhtumine nii rahasse kui armastusse palju tõsisem. Need on midagi sellist, mille nimel tuleb kõvasti vaeva näha. Sel ajal loodud suhteid koormab enamasti mingi takistus või vastutus – näiteks eelmisest kooselust tulenevad kohustused, perekonna vastuseis, ülitihe töögraafik jne. Ometigi on neil kalduvus kestma jääda, sest kaljukitselik armastus peab vastu igasugustele katsumustele.   

Veenus Kaljukitses (4. veebr–1. märts)
“Love hurts, love sacrs, love wounds…” – see laul piinavast armastusest on vist küll loodud siis, kui Veenus oli Kaljukitses. Pärast lõbusat Amburit on suhtumine nii rahasse kui armastusse palju tõsisem. Need on midagi sellist, mille nimel tuleb kõvasti vaeva näha. Sel ajal loodud suhteid koormab enamasti mingi takistus või vastutus – näiteks eelmisest kooselust tulenevad kohustused, perekonna vastuseis, ülitihe töögraafik jne. Ometigi on neil kalduvus kestma jääda, sest kaljukitselik armastus peab vastu igasugustele katsumustele. 

Samas võib selline lojaalsus isegi liiale minna. Teed halva mängu juures head nägu ja jääd kellegagi kokku selleks, et oma elukorraldust mitte muuta. Kindlustunne kaalub hetkel rohkem kui romantika. Praegune aeg soosib kontakte endast märgatavalt vanemate inimestega, kelle elutarkusele toetuda, või noorematega, kellele sa ise saaksid nõuandjaks olla. 

Hirm on üks asi, mis Kaljukitse tagant tõukab ja kui rahaplaneet Veenus on selles tähemärgis, tekib kergesti kahtlus, et raha ei ole piisavalt. Eriti kui sinu sünnikaardis on rahaga seotud sektorid Kaljukitses. Siin on ka oma positiivne pool – see sunnib kokku hoidma ja oma rahalisi ressursse ja teenimisvõimalusi realistliku pilguga hindama. See on sobiv aeg plaanide tegemiseks ja projektideks, mis peavad kasu tooma pikemas perspektiivis, mitte ülehomme. 

Veenus tahab elu nautida ja kui Kaljukits on nii konservatiivne ja ettevaatlik, siis ei tundu selleks olevat just kõige sobivam aeg. Samas on Kaljukitsele oluline karjäär ja reputatsioon, seepärast võiksid osta ühe kena komplekti tööl käimiseks või mingi tõeliselt eksklusiivse riideeseme, aksessuaari või sisustuselemendi, mis on eelkõige staatussümbol. 

Veenuse kontaktid teiste planeetidega:

2. veebr: pingeseis Uraaniga ja harmooniline seis Neptuuniga. Hea loominguliste projektidega tegelemiseks, aga suuremate ostudega ole ettevaatlik, sest võid neid hiljem kahetseda.

6. veebr: pingeseis Jupiteriga. Meeldib teha kõike seda, mida tingimata ei pea tegema. Muidu tore, aga enesedistsipliini jääb väheks ja seetõttu katsumusterohke dieedipidajatele.

10. veebr: samas punktis Pluutoga. Tunded on väga intensiivsed – kas armastus või viha. Kergemini tekib armukadedus ja et teise üle kontrolli saada, hakatakse manipuleerima. 

18. veebr: pingeseis Saturniga. See reede on sobimatu pidudeks, sest isegi suures seltskonnas võid tunda end üksikuna. Tegelikult ei ole armastuses ega rahaasjades sinu seis nii hull, kui praegu tundub. 

 

Kui tunned huvi Inglismaal ja Austraalias koolitatud Buduaari astroloogi Triin Tobberi astroloogiliste teenuste vastu, siis loe lähemalt SIIT.