Annemai võrgutab: kui palju tohib siin ühiskonnas vallaline naine seksida?

Annemai võrgutab: kui palju tohib siin ühiskonnas vallaline naine seksida?

Mind vaevab pikemat aega üks küsimus.  Kui palju tohib vallaline naine Eesti vabariigis kehtivate eetikareeglite järgi seksida? Aeg-ajalt jääb selline mulje, et vallalised naised ei tohigi seksida, sest siis on nagu kohe litsiks tembeldatud. Meie naised oleme ju armastuseks loodud ja kui mõned korrad kohtingul käidud, siis selleks, et meest paremini tundma õppida ja suhteperspektiivi hinnata, võiks ja peaks teda ju ka seksuaalselt tundma õppima.

Mind vaevab pikemat aega üks küsimus.  Kui palju tohib vallaline naine Eesti vabariigis kehtivate eetikareeglite järgi seksida? Aeg-ajalt jääb selline mulje, et vallalised naised ei tohigi seksida, sest siis on nagu kohe litsiks tembeldatud. Meie naised oleme ju armastuseks loodud ja kui mõned korrad kohtingul käidud, siis selleks, et meest paremini tundma õppida ja suhteperspektiivi hinnata, võiks ja peaks teda ju ka seksuaalselt tundma õppima.

Mul on üks sõbranje, kes käis oma kooliaegse poisiga kaks aastat ja just nagu Ameerika tiinekate filmis, seksisid nad esimest korda koolilõpupeo ööl. Ainult et sealt läks nende lugu edasi sel viisil, et sõbranje jäi rasedaks ja sünnitas toreda poisslapse. Ülikooli ta ei läinud, vaid abiellus selle asemel, sai veel ühe lapse ning on nüüd full-time koduperenaine. Olla 25, abielus, kahe lapse ema ja seksinud vaid ühe mehega – minu jaoks on selline saatus kurb. Kui vanus oleks abielludes 30 ja meeste arv 8-10, siis oleks pilt ikka palju õigem ja saaks väita, et see naine teab, mida ta teeb ja teab, mida ta tahab elult.  Ärge nüüd valesti aru saage – loomulikult ei pea kõik naised 10 mehega seksima, aga minu meelest kuni 10 partnerit on okei, et välja selgitada, milline on hea seks ja kes sinu partneriks sobib, et sind järgmised aastakümned õnnelikuks teha.  Just see seksiosa teeb mind sõbranjele mõeldes kurvaks, sest ta pole kunagi tõelist orgasmi kogenud ning ta räägib ja käitub selles suhtes nagu kliimaksis proua, kes on eluga leppinud ning ei otsi igas päevas enam  sädet ja romantikat. Lapsed, koristamine, kokkamine ja üks perega soojamaareis aastas, mille nimel elada – selline on tema elu. Kui korra nädalas trenni jõuab, siis tänab oma meest taevani selle ühe 60minutilise lapsehoiuteenuse eest. Mees võiks ikka kordades rohkem suhtesse panustada – aga kui pole võrdlusmomenti, siis ei oska ka seda näha. Kui oleks lapsed 30aastaselt teinud, siis tõenäoliselt oleks ka raha, et koduabilist palgata, ning aega ja elukogemust, et laste omamisest rõõmu tunda.  Aga tema vaeseke on nii nurka surutud oma kahetoalises Lasnamäe üürikas, et näeb enda umber vaid kohustusi, mida iga päev täita tuleb. Just seetõttu ei peaks ükski naine süütuna ja ilma kooliharidust ning elupraktikat saamata mehele minema.

Aga nüüd siis tagasi minu põhiküsimusele juurde – kui sul pole meest ja perekonda, ning sa otseselt ei otsi võimalust kohe tanu alla saada ja lapsi tegema hakata, siis palju ja kellega on normaalne seksida? Ootan väga teie kommentaare ja siiraid arvamusi sel teemal, et aru saada, kui erinevalt või sarnaselt mina seda näen. 

Näiteks mina olen viimase poole aasta jooksul seksinud 3 korda – kõik erinevate meestega. On seda palju? Mina arvan, et masendavalt vähe. Kadestan siinjuures kõiki õnnelikus paarisuhtes olevaid naisi, kelle mees oskab hästi seksida ja kes teeb seda oma partneriga iga päev. See minu viimase aja kordade arv on kaugelt alla minu vajaduste, aga ma olen seksinud vaid siis, kui tunne on olnud õige, ning see, et juhulikult kõik need kolm seksi on toimunud erinevate meestega, näitab vaid seda, et mul pole kahjuks püsipartnerit. Ma ei suuda ka seksida lihtsalt seksi pärast, st leida endale mingi fuck-buddy, kelle poole tõmbab vaid loomalik iha.

Kas selleks, et ma poleks nüüd osade Eesti inimeste silmis lits, oleks ma pidanud seksima kõik need kolm korda sama mehega ja soovitavalt enne seksi ka abielluma? Või üldse seksimata jätma ja elama sel viisil rahuldamatult aastaid, võib olla isegi elu lõpuni? Minu valikud partnerite osas on olnud väga õiged just nendel hetkedel ja päris kindlasti ma seda ei kahetse ning tänase päeva seisuga ei tahaks ma ühegagi neist olla tõsisemas suhtes. Selle järelduseni jõudsin ma just eelkõige tänu sellele, et ma seksisin nendega. Üks nendest meestest on tantristlik seksiturist – ta ei loo püsisuhteid, vähemalt nii ta väidab. Ometigi olen ma väga rahul, et sellise seksikogemuse võrra rikkamaks sain. Teine nendest meestest oli voodis selline, milline ükski mees olla ei tohi, isegi kui tal on hea töö, mõnus huumorisoon, ilus keha ja perekonnakesksed väärtushinnangud.  See noormees oli voodis lihtsalt egoist (just nagu pornofilmide mehed), rahuldas ennast minu peal ja ei näinud mingit vaeva eelmänguga, kuigi enne voodit oli vägagi viisakas ja võib isegi öelda, et hoolitsev. Kuigi ta oli voodist väljaspool ilmselgelt huvitatud tõsisemast suhtest, sest ta saatis sõnumeid ja helistas ning kutsus mind igale poole, siis minu jaoks mõjus selline seks väga traumeerivalt ja mõtlesin õudusega oma sellele sõbranjele, kes kahe lapsega kodus on ja samamoodi orgasmi saamata oma meest rahuldab. Kogu lugupidamise juures nende naiste vastu, kes perekonda koos hoiavad selle hinnaga, et ise ei saa seksuaalseid naudinguid, ütlen ma otse välja, et never ei hakka ma selliseks naiseks! 

Ja nüüd siis see kolmas mees … See juhtus loetud päevad tagasi. Hm, kuidas seda nüüd viisakalt öelda … ma poleks kunagi osanud arvata, et suurus loeb. Olen alati olnud see, kes on kõikidele väitnud, et kui on armastus või iha, siis mõni sentimeeter siia-sinna ei mängi küll orgasmisaamisel mingit rolli. Aga uskuge – maailmas (ja ka Eestis) on olemas ka uskumatult väikeseid peeniseid. Ole nii positiivne kangelane, kui tahad – kui su peenis on väike ja lisaks ka peenike, siis on ainus variant võtta endale süütu naine, kes lihtsalt ei oska midagi paremat tahta. Ega ilma asjata seda asja “meheuhkuseks” ei nimetata.  

Ma räägin teile sellest kõigest juba järgmisel nädalal täpsemalt – et kuidas see juhtus ja kuidas me üldse nii kaugele jõudsime, ning miks see väike peenis saatuslikuks sai. Nüüd ma pean kiirustama, sest üle mitme aasta sõidan ka mina soojamaapuhkusele. Kuulen juba oma nime läbi lennujaama kõlarite … Tsau, pakaa, päikest teile ka!

 

Annemai