Annemai võrgutab: kuu aega seksita

Annemai võrgutab: kuu aega seksita

Kas mäletate Karli? Seda nunnut kutti, kellega ma ühel jõuluööl linna peal seiklesin ja kelle mantel vahetusse läks? Kõik lõppes siiski õnnelikult ja ta sai nii asjad kui mantli tagasi. See juhtus 2 nädalat hiljem tänu Facebookile. Viimasel ajal tundub, et Facebookist on meie riigis rohkem kasu kui politseist – selle kaudu leitakse üles kadunud inimesed ja koerad, ning mis mulle kõige rohkem meeldib – saab jagada pättide ja petturite infot.  

Kas mäletate Karli? Seda nunnut kutti, kellega ma ühel jõuluööl linna peal seiklesin ja kelle mantel vahetusse läks? Kõik lõppes siiski õnnelikult ja ta sai nii asjad kui mantli tagasi. See juhtus 2 nädalat hiljem tänu Facebookile. Viimasel ajal tundub, et Facebookist on meie riigis rohkem kasu kui politseist – selle kaudu leitakse üles kadunud inimesed ja koerad, ning mis mulle kõige rohkem meeldib – saab jagada pättide ja petturite infot.  

Aga nüüd tagasi Karli juurde. Ma olen pisut oma reegleid rikkunud, sest lubasin teile alguses, et suhtlen iga mehega mitte rohkem kui ühe kuu, aga Karliga on see piir juba ületatud. Ta vist meeldib mulle natuke. Igatahes on temaga koos alati väga tore olla ja me oleme väga head sõbrad. Ju on asi selles, et meie suhe on siiani olnud platooniline. Või kas saab üldse nimetada suhet platooniliseks, kui inimesed suudlevad, kallistavad ja hoiavad kätt, aga ei seksi? No mul pole väga vahet, igatahes on see aeg olnud väga tore.

Paar päeva tagasi, kui meil sai Karliga tutvumisest täpselt kuu aega, tunnistasin ma talle üles, et ma pean Buduaaris blogi ja olen kohustatud oma suhetest rääkima. Õnneks ta vaid naeris selle peale ja ütles: “Kui naine peab, siis naine peab!” Ta uuris lähemalt, et kaua ma veel seda tegema pean ning kui karmid on need reeglid igakuise meestevahetuse osas. Ma ütlesin, et kuna ma tegelikult pole nendest endale kehtestatud reeglitest nagunii kinni pidada suutnud, siis kui lugejad ei pahanda, võin ma ju neid reegleid pisut ka muuta. Karl ütles, et ta leiab, et seni, kuni me ei seksi, ei ole meil ka suhet ja seetõttu võime me vabalt edasi suhelda ning ma võin samal ajal ka teiste meestega kohtingutel käia, et oleks millestki kirjutada. Ainult et kehtib üks reegel – kui ma temaga ei seksi, siis ei tohi ma ka nende teistega seksida. Nojah, kui aus olla, ega ma väga ei tahagi nende teistega seksida :). Igatahes on mu olukord praegu huvitav ja ega see seks ju jänes pole, kes eest ära jookseb. Nii arvan ma vist küll esimest korda elus ja sama võib öelda Karli kohta, sest me mõlemad pole siiani olnud kuigi pika eelmängu austajad. Karl tunnistas, et ta on kõige rohkem 1 nädala naisega käinud ilma seksimata ja kui naine selleks ajaks välja ei jaga, siis ta ei viitsi rohkem oodata. Minu rekord on 18 päeva. Nüüd on see rekord muidugi peaaegu kahekordselt purustatud ja täitsa põnev on jälgida, kuhu me nii jõuame. 

Karl ütleb, et kõik elus kordub ja kui sa õppetundidest ei õpi, siis iga uus kordus tuleb aina valusamini sulle peale, sest kogemuste eesmärk on sulle kätte näidata õige tee. Ja kui sa muudmoodi aru ei saa, kus see õige tee on, siis tuleb aina rohkem sulle füüsilisi ja emotsionaalseid koormaid kanda anda.  Ta ütles, et kui tahad muuta oma elu mustrit, siis hakka asju teistmoodi tegema. Alusta kasvõi väikestest asjadest, aga muuda pidevalt oma elu ja otsi seda õiget rada. Mõnikord näiteks tuleb ilma põhjuseta oma korter või auto maha müüa, või töölt ära tulla ja alles siis hakkavad uued ja huvitavad võimalused ellu tulema. Sa võid mõelda küll, et milleks seda teha, sest olen ju oma korteri ja tööga rahul. Aga kas rahulolu on ikka see parim asi, mis meiega juhtuda võib? Vot sellistel põnevatel teemadel arutleme me Karliga õhtuti.

Mina olen Karliga suheldes päris mitut asja enda juures muutnud. Nagu juba mainisin, siis kõige suurem muutus puudutab minu seksiharjumusi. Lisaks lõikasin ma maha ka enda juuksed, mis on mulle alati väga olulised olnud. Ma pole veel oma lühemate juustega harjunud ja mõnikord tunnen ma, et tegin rumala otsuse, aga see, kes minu sees seda juttu mulle räägib, on ju vana mina. See on ju see mina, kelle moodi ma olla ei taha. Nii et ma katsun ta iga kord maha vaigistada, kui ta mulle jälle lollusi rääkima hakkab :).

Karlil on üldse elus igasugu põnevaid ja müstilisi asju juhtunud. Ta rääkis,et ükskord näiteks ta sõitis hajameelsusest autoga sisse teisele autole, mille number on 541. Päev oli olnud väga vilets ning ta läks ja ostis lotopileti, kuhu pani enda ja selle auto numbrid. Ja juhtus see, et ta võitis lotoga ligi 50 000 Eesti krooni. Karl usub, et igas halvas asjas on hea asja seeme, aga üldjuhul me lihtsalt ei saa aru, kus see peidus on. Väga põnev, onju. Pärast neid vestlusi olen hakanud maailma palju uudishimulikuma pilguga vaatama.

 

Ah, ja veel – mul jäi südame peale see, et paljud lugejad ei saanud aru minu huumorist eelmise kolumni alguses. Iga naine ju tahab olla pikem ja ma üritasin nn halva asja juures nalja visata ja positiivseid asju leida stiilis “naabri aia viinamarjad on hapud”. Vabandan nende pikkade naiste ees, kes aru ei saanud. Enam ma nii ei tee :).

 

Tervitan ja soovin mõnusat seiklust koos saabunud sinise hobusega …

 

Annemai