Annemai võrgutab: seks, mis muutis mu elu!

54 kommentaari
Annemai võrgutab: seks, mis muutis mu elu!

Üks suuremaid eeliseid vallaliseks olemise juures on kahtlemata see, et sa võid lollusi teha ilma luba küsimata ja süümepiinu tundmata. Kõige ägedam on see, et nende lolluste käigus võid sa kogeda midagi eriti lahedat ja uut, mille olemasolust polnud sul varem aimugi. 

Üks suuremaid eeliseid vallaliseks olemise juures on kahtlemata see, et sa võid lollusi teha ilma luba küsimata ja süümepiinu tundmata. Kõige ägedam on see, et nende lolluste käigus võid sa kogeda midagi eriti lahedat ja uut, mille olemasolust polnud sul varem aimugi. 

Ma tean palju inimesi, kes ei oska olla vallalised ja otsivad endale esimesel võimalusel kindla suhte, isegi kui see partner pole päris õige. Kahjuks nad ei tea, millest nad ilma jäävad. Ja küsimus ei ole mitte ainult uutes ja huvitavates kogemustes, vaid eelkõige iseenda tundmaõppimises ja parima kaaslase leidmises. Aga noh,  nii nagu kõik ei lähe ülikooli ja kõik ei näe vaeva iseendaga, et leida endale töö, mis tõeliselt väga meeldib, siis kindlasti lepivad paljud inimesed ka eraelus vähemaga  kui ideaalne. 

Kuigi alguses ma mõtlesin, et hoian selle blogi nn süütuna, siis täna ma räägin seksist. Pole ju mõtet kirjutada oma seiklustest, kui seksiosa välja jääb. Väga kahju, et Eestis on seksist rääkimine omamoodi tabu, just nagu see oleks midagi väga häbiväärset, millega tegelevad vaid lõdva püksikummiga inimesed või nümfomaanid. Ometigi kõik me sünnime siia ilma just tänu sellele.  Ma ei tea, miks see nii on, aga minu meelest on normaalne, et tänapäeval ei pea süütult abielluma ega ei pea kaks aastat enne käima, kui voodisse minnakse. Seks on ju lõbu ja miks mitte seda nautida, kui seda tehakse turvaliselt ja teadlikult. Millal siis veel, kui mitte noorena? 

Ma olen väga kaua kuival olnud, ebanormaalselt kaua, peaaegu aasta. Ja see on olnud minu vaba valik. Alustades oma eksperimenti, oli mul loomulikult mõtetes ka see, et saada erinevaid seksuaalseid kogemusi. Ebanormaalne on mitte seksida seetõttu, et sul pole oma meest. Ja lihtsalt seetõttu endale suhe muretseda, et tahad seksi, tundub veelgi ebanormaalsem minu jaoks.  Keegi ei saa ju mulle garanteerida, et ma kohtan seda õiget meest lähema aasta jooksul ja see enda hoidmine tema jaoks saab lõpuks lahenduse. Ja mis siis saab, kui ma ei kohta teda lähema 10 aasta jooksul? Tänapäeval on ju täiesti normaalne, et inimesed abielluvad alles neljakümnendates.  Nii siis otsustasin ühel õhtul minna välja just selle mõttega, et seksi saada ja etteruttavalt pean teile ütlema, et see oli minu senise elu parim seks. 

Pärast seda ööd sain ma aru, et lahkuminek oli mu elu üks paremaid otsuseid ning kui sul pole kogemusi, siis puudub ka võrdlusmoment, et aru saada, kui hea see on, mida sulle pakutakse. Nüüd ma tean, et see varasem oli 10 palli süsteemis heal juhul 5 palli vääriline. Ma arvan, et see öö muutis nii mõndagi minu elus, sest nüüd ma lihtsalt ei viitsi aega raisata sellele, et luua suhet mehega, kes pakub keskpärast seksi. Kui seks on keskpärane, vähemalt ühe osapoole jaoks, siis vajub suhe varem või hiljem ära, sest sa ei saa vajalikku rahuldust oma suhtest. Nii oli ka minu vanas suhtes – olime parimad sõbrad ja olime oma harjumuste ohvrid, aga seks oli lihtsalt 5-minutiline baasvajaduste rahuldamine – eelkõige minu mehe jaoks.

Kust ma selle partneri leidsin? Ütleme nii, et see oli pooljuhuslik, aga poolteadlik valik. Läksime välja sõpradega ning taas oli tegu minu sõprade sõbraga – kelle kohta mul oli tegelikult natuke eelinfot olemas. Sõprade seas kutsutaksegi seda kutti seksiguruks. Ma arvasin varem, et see on niisama tögamine või hüüdnimi, aga selgus, et sellel hüüdnimel on vägagi tõepõhi all. Sõbrad olid rääkinud, et see kutt on õppinud Indias kamasuutrat ja tantrat ning ta hobi on aidata naistel oma seksuaalsust avaldada ning näidata naistele, mida üks õige mees peab naisele pakkuma. Tema juures käivad tihti naised, kes ei saa orgasmi või kellel on meeletud kompleksid oma keha suhtes. Üldiselt olevat see alati meeste tekitatud blokk naise kehasse ja seetõttu saab selle bloki maha võtta teine mees.

Ehk siis, ta magab naistega, et pakkuda neile erakordset seksuaalkogemust. Kui natuke mõelda sellele, siis kõlab see justkui oleks tegu meesprostituudiga, ainult selle vahega, et ta ei küsi raha. Eks ma ise ka hoidsin peol teadlikult tema lähedale, sest tundus, et pean lihtsalt teada saama, mis selle kuulujutu taga on. Kuigi mul pole seksiprobleeme ega probleeme oma kehaga, siis lootsin väga, et ta kutsub mu endaga kaasa.  Ja juba tund aega pärast kohtumist sain kutse talle külla minna. See kutse polnud klassikaline naiste ülekavaldamine “tule lähme joome teed” või “lähme pidutseme omaette” või “läheks ajaks vaiksemas kohas juttu”. See oli konkreetne ettepanek: “Annemai, ma tahan sinuga oma armastust jagada. Kas sa oleksid nõus?”

Jah, ma olin nõus. Ma ütlesin, et kell on veel liiga vähe, ja et me võiks veel rokkida paar tundi, aga ta hakkas selle peale südamest naerma ja ütles, et siit annab ta mulle esimese seksiõppetunni: ära kunagi seksi purjuspeaga ega väsinuna. Seksima peab alati siis, kui oled oma energiaga tipus – siis on ka seks parim. Jalutasime tema koju. See  oli õdus katusekorter vanalinnas, mis lõhnas viirukite järele. Voodit tal ei olnudki, oli hiigelsuur madrats, mis oli täis kohevaid patju. Ma ei taha liigselt detailidesse laskuda, sest ma tunnen, et ma justkui lõhuks sellega mingit salapära, aga ütleme nii, et meie õhtu algas umbes 20 küünla ja Deva Premali (seda nime kuulsin esimest korda oma uuelt sõbralt) muusika saatel, millele järgnes tantramassaaž ning seks, mis kõik kokku võttis ligi kolm tundi. Ma olin sõnatu. Tundsin end nagu kuninganna padjakuhjas. Rohkem ma seda teemat ei kommenteeri, aga ütlen teile, et naised, järgmisel korral, kui te meest valite ja keegi teid ära räägib või teiega suhet loob, siis uurige enne järele, kas see mees valdab tantraseksi ja kamasuutra oskusi. Ärge leppige Harju keskmisega, mida 95% mehi teile pakub selleks, et ise orgasmi saada ja teid ära kasutada. Ma tunnen nüüd, et enne seda on mind mehed seksides ainult ära kasutanud. 

Mis saab edasi? Selle konkreetse noormehega ei saa midagi, sest tema missioon ongi naisi uuele teele aidata ja näidata, mida naised peaksid meestelt nõudma. Temast ei saa kunagi truud abikaasat, aga mine tea, võib olla kohtume me veel kunagi …