SEKSIHOROSKOOP: Kalad

SEKSIHOROSKOOP: Kalad

Õpi tundma oma seksisoove, kui oled Kalad. Või on seda sinu partner ja soovid teada, kuidas talle rohkem rõõmu teha? Toome välja 7 nippi, kuidas viia salapärased ja tundlikud Kalad taevasse. 

Õpi tundma oma seksisoove, kui oled Kalad. Või on seda sinu partner ja soovid teada, kuidas talle rohkem rõõmu teha? Toome välja 7 nippi, kuidas viia salapärased ja tundlikud Kalad taevasse. 

Kalad: 19.02-20.03

 

1. Jalad on tema jaoks kuum piirkond

Silita ja katsu nende jalgu ning nad sulavad. Jalamassaž muudab nad aga eriti kuumaks ja pärast seda on nad valmis kõigeks.

 

2. Kiida neid

Teine asi, mis kaladele meeldib, on meelitamine. Nad tahavad kuulda, et see, mida nad teevad, on suurepärane, ja et enam paremini ei saakski. Kuna Kalad on mõnikord pisut ebakindlad, siis pea meeles, et ükskõik, mida nad teevad, tuleta talle meelde, et ta teeb seda suurepäraselt. 

 

3. Pikad ja aeglaselt arenevad õhtud on parimad

Kui soovid ööd muuta kuumaks ja kirglikuks kogu öö kestvaks maratoniks, siis Kaladega pead veidi hoogu pidama. Neile meeldivad pikad ja venivad õhtud ning neile meeldib eelmäng – palju eelmängu. Nad tahavad tunda õrna puudutust ja sügavat sidet sinuga.

 

4. Loomingulisus

Kaladele meeldib loomingulisus ja nad on meeleldi nõus proovima uusi asju. Kuid pea meeles, et Kalad on väga tundelised, seega ei tohi sa nendega väga karm olla.

 

5. Hellus ja massažid

Hellus on midagi, mida kõik Kalad ihkavad, ning nad lausa armastavad massaži. Ka kael ja selg on nende jaoks tundlikud kohad. Neile meeldib ka kõdistamine ja kallistamine. 

 

6. Nad ei ole algatajapool

Üks asi, mida sa Kalade tähtkuju kohta teadma pead, on see, et nemad ei ole algatajapool. Kui igapäevaelus on nad väga kontrollivad, siis suletud uste taga on nad väga õrnad ja isegi häbelikud. Nii, et ole ise algataja ja aktiivsem pool, kuna neile meeldib see ning Kalad tulevad sellega meeleldi kaasa. 

 

7. Kalad tahavad tunda jõudu

Neile meeldib, kui partner on võimukas. See ei tähenda, et nad ei tahaks ise kunagi domineerivam pool olla, kuid vastupidine tuleb neil paremini ja loomulikumalt välja. 

 

Allikas: allwomenstalk.com

Sarnased artiklid