SELGELTNÄGIJA ENNUSTAS MARILYN KERROLE kohutava asja

Eesti üheks võimsaimaks nõiaks peetav Marilyn Kerro osaleb juba kolmandat korda järjest Venemaa telekanali TNT "Selgeltnägijate tuleproovis", kus ta on antud hetkel jõudnud viie parima hulka ning suure tõenäosusega jõuab ta finaali välja. Paraku tõdeb Eesti selgeltnägija Edda Paukson, et midagi head sellest saatest Marilynile ei tule.

Eesti üheks võimsaimaks nõiaks peetav Marilyn Kerro osaleb juba kolmandat korda järjest Venemaa telekanali TNT “Selgeltnägijate tuleproovis”, kus ta on antud hetkel jõudnud viie parima hulka ning suure tõenäosusega jõuab ta finaali välja. Paraku tõdeb Eesti selgeltnägija Edda Paukson, et midagi head sellest saatest Marilynile ei tule.

Nimelt uuris kodumaise selgeltnägijasaate juht Urmas Eero Liiv, mida Edda Paukson arvab Marilyn Kerro tulevikust – kas ta võidab lõpuks “Selgeltnägijate tuleproovi” või mitte? Edda ei mõelnud ega kahelnud, vaid ütles otse välja, et Marilyn ei võida saadet ka sel korral.

Sellest hoolimata on Edda veendunud, et Marilyni näol on tegu võimeka nõiaga, ent tema ei oleks Kerro asemel kolmandat korda saatesse läinud. 

On selge, et Marilyni jaoks on Venemaa “Selgeltnägijate tuleproov” suur väljakutse ning lausa kinnisidee – miks muidu võttis ta vastu otsuse minna saatesse kolmandat korda järjest ning pühendada oma aeg just sellele. Tema elutempo on kõike muud kui aeglane, mis tähendab, et ta peab pidevalt langetama otsuseid ning alati tuleb ka millegi arvelt aega juurde võita.

Seda, kas Marilyn võidab saate või mitte, saame teada juba vähem kui kuu aja pärast.