11. veebruaril klubis Teater Venemaa superstaar Anna Semenovich!Võitjad loositud!

15 kommentaari
11. veebruaril klubis Teater Venemaa superstaar Anna Semenovich!Võitjad loositud!

11. veebruaril astub Babulja Special peol Klubis Teater üles endise vene popbändi Blestyashie liige Anna Semenovich! Babulja Special on üritustesari, mis üllatab alati mõne kuulsa vene staari ning meeliköitva meelelahutusega. Seekord on peaesinejaks endine Blestyashie bändiliige Anna Semenovich.  

11. veebruaril astub Babulja Special peol Klubis Teater üles endise vene popbändi Blestyashie liige Anna Semenovich!

Babulja Special on üritustesari, mis üllatab alati mõne kuulsa vene staari ning meeliköitva meelelahutusega. Seekord on peaesinejaks endine Blestyashie bändiliige Anna Semenovich.

Moskvas sündinud lauljatar on tegelikult endine professionaalne iluuisutaja ning tal on ette näidata mitu medalivõitu erinevatel rahvusvahelistel võistlustel. Kuid vigastuste tõttu pidi Anna iluuisutamise karjäärist loobuma ning enne laulmise juurde pöördumist töötas neiu ka televisioonis saatejuhina. Saatuslikuks sai talle intervjuu ansambliga Blestyashie, millega ta 2003. aastal ühines. 2007.aastal lahkus Anna populaarsest bändist ning tegeles aktiivselt näitlemisega ning juba 2008. aastal alustas sooloprojektiga.

11. veebruaril on kõigil Anna Semenovichi austajatel võimalus staari näha ja kuulda Klubi Teater laval, kus parima vene muusika ning kaunite matrjoshkadega veedetakse üks unustamatu peoõhtu! Lisaks omaloomingule esitab kaunis Anna ka kõiki Blestyashchie hitte nagu “Za Osen’yu Pridet Zima”, “Apelcinovie Rai”, “A ya vse’ letala”, “007” jpt.

Parimaid vene hitte valib DJ Sonic!

Buduaar loosib kõigi vahel, kes vastavad küsimusele: “Mis aastal avati Klubi Teater?”, välja 6 tasuta sissepääset. Selleks, et osaleda loosimises, kirjuta vastus loo alla kommentaaridesse, kindlasti jäta ka oma kontaktnumber ja email. Võitja loositakse välja 10.veebruaril.Vastuse võib postitada ka Facebookis Buduaari lehel antud peo uudise alla.

võitjad loositud: tasuta sissepääsud kahele võitsid Buduaari kasutajad: jessie, Ktz, neiuk. Palju õnne võitjatele, teiega võetakse peagi ühendust!

Dresscode: smart casual ja uksel face control!

Sissepääs alates 20. eluaastast!

Uksed avatakse kell 22.00!

Info ja lauade tellimine:             +372 54667720      

Pileti hind 15 eurot.

Soodustusi ei ole! Piletid müügil ka kohapeal!

Vaata ka Klubi Teater kodulehelt siit ning linke Anna muusikavideotele siit ja siit !

Karin Karu