Ööklubis BonBon 14. jaanuaril kuum salsapidu Baile Bon Royale

Ööklubis BonBon 14. jaanuaril kuum salsapidu Baile Bon Royale

  Music Factory ja MARTINI esitlevad laupäeval, 14. jaanuaril ööklubis BonBon (Mere pst 6E, Tallinn) üritustesarja BAILE-bon Royale – see on värvide, kaasahaaravate rütmide ja avatud tunnete puhang! Ei ole tähtis, kas Te oskate tantsida või mitte – BAILE-bon – see on salsapidu, kuhu võib tulla igaüks ja sukelduda tõelisse peokeerisesse! Ärge laske mööda võimalust sukelduda kuuma ladinaameerika energiasse!  

Music Factory ja MARTINI esitlevad laupäeval, 14. jaanuaril ööklubis BonBon (Mere pst 6E, Tallinn) üritustesarja BAILE-bon Royale – see on värvide, kaasahaaravate rütmide ja avatud tunnete puhang!

Ei ole tähtis, kas Te oskate tantsida või mitte BAILE-bon – see on salsapidu, kuhu võib tulla igaüks ja sukelduda tõelisse peokeerisesse! Ärge laske mööda võimalust sukelduda kuuma ladinaameerika energiasse!

Külalisi ootab ees pidu kahes saalis: peasaalis toob kõige kaasakiskuvamad latiinorütmid Teieni resident DJ Sonic ning tantsuõpetuse ja –show kogemustega õpetaja Jorge Hinojosa (Ecuador) tantsukoolist Fiesta Latina ; väikeses saalis eheda salsamuusika DJ: Guy Raphael (Washington DC) ja Marko Nemberg (Tallinn) ning Salsa, Chachacha, Bachata, Merengue tantsuõpetus proffidelt: Fusion Dance Studio – Luis Izzo (Mexico); silmailu pakub salsa Go-Go.

Võtke osa elu- ja rõõmupeost ning kinkige endale sellega uusi emotsioone ja kogemusi.

Laudade broneerimine +372 50 24262 või siin                                                                           

Pidu kestab 23:00-05.00 

Pilet 15 €, naised ja BonBon klubi liikmed esimene tund (23:00-00.00) sooduspilet 10€ 

NB! Strong Face & Style control: peoriietus ja peoking!

Vanusepiirang 20a!

 

Eelmise salsapeo fotogaleriid näete siit

 

Buduaar.ee