Citybreak: Glamuurne aastavahetuspidu taeva piiril

Citybreak: Glamuurne aastavahetuspidu taeva piiril

31. detsembril peetud suurejooneline aastavahetuse pidu tõi Tallinna parima vaatega restorani kohale väga mitmekesise ja särava seltskonna lausa erinevatest riikidest – esindatud olid nii vene, inglise, soome kui ka eesti rahvusest kodanikud. Rikkalik oli nii toiduvalik Imre Kose poolt  kui ka programm mille täitsid Uku Suviste  oma bändiga ning „Eesti Superstaar 2008“ võitja Jana Kask. Kaasakiskuva ning tujutõstva muusika eest hoolitsesid DJ-d Aasorg, Hannes Kalamäe ning Emerson.

31. detsembril peetud suurejooneline aastavahetuse pidu tõi Tallinna parima vaatega restorani kohale väga mitmekesise ja särava seltskonna lausa erinevatest riikidest – esindatud olid nii vene, inglise, soome kui ka eesti rahvusest kodanikud. Rikkalik oli nii toiduvalik Imre Kose poolt  kui ka programm mille täitsid Uku Suviste  oma bändiga ning „Eesti Superstaar 2008“ võitja Jana Kask. Kaasakiskuva ning tujutõstva muusika eest hoolitsesid DJ-d Aasorg, Hannes Kalamäe ning Emerson. Programm mis koosnes 4 erineva riigi aastavahetusest sai alguse Dubaist
mil pakuti traditsioonilist araabiapärast shoti, suupistet ning silmailuks kõhutantsu. Moskva uue aasta saabumist tervitati aga Russian Standardi viinapitsiga ja hapukurgiga, millele lisandus ka näärivana  etteaste sexikate sneguurotškatega. Kodulinna aastavahetuse saabudes oli külastajatel võimalik nautida Tallinna suurimal terrassil mitmeid ilutulestikke linna kohal ning seda eelkõige just koos Piper Heidsieck šampanjaga. Kuid sellega programm ei piirdunud – kohaliku aja järgi kell 01.00 tähistati Stockholmi uue aasta saabumist, mil lavale tõttas Vertigo pererahvas tänamaks oma külalisi ning esitas legendaarse aastavahetuse loo ABBA loomingust „Happy New Year“ õhtu peaesinejate saatel.  Pärast seda kuni lõpuni haaras ohjad oma kätte juba DJ Emerson.