Esmaspäeval, 22. oktoobril koolivaheaja alguspidu “Noorte disko” Klubis Teater

Esmaspäeval, 22. oktoobril koolivaheaja alguspidu “Noorte disko” Klubis Teater

Noorte tugev huvi tasus ennast lõpuks ära! Rohke infopärimise tagajärjel toimub lõpuks Klubis Teater esmakordselt “Noorte disko”! Ööklubi avab uksed eripeoks esmaspäeval, 22. oktoobril, kell 18 ja pidu kestab kuni 22. Peole pääsevad huvilised vanuses 10-18 aastat. Sellest on tulemas lõbus, põnev ning üllatusterohke õhtu, mille taolist Klubis Teater siiani pole veel toimunud.  

Noorte tugev huvi tasus ennast lõpuks ära! Rohke infopärimise tagajärjel toimub lõpuks Klubis Teater esmakordselt “Noorte disko”! Ööklubi avab uksed eripeoks esmaspäeval, 22. oktoobril, kell 18 ja pidu kestab kuni 22. Peole pääsevad huvilised vanuses 10-18 aastat.

Sellest on tulemas lõbus, põnev ning üllatusterohke õhtu, mille taolist Klubis Teater siiani pole veel toimunud.

Popid raadiohitid ning kõik soovilood mängib ette Klubi Teater DJ, kelle muusikavalikus ei ole veel ükski peoline seni pettuma pidanud.

Lisaks on erilise alkoholivaba kokteilimenüü spetsiaalselt selleks õhtuks kokku pannud tunnustatud Klubi Teater baarmen Andrus Kerner. Valikus on nii mahla- kui ka jäätisekokteile ja kõik need on trendikad, maitsvad ja alkoholivabad.

Pileti hind peole on 5 eurot.

Alusta oma koolivaheaega moeka ja nõutud peoga!