Fashion In Teater – Kristina Viirpalu uue kollektsiooni pidulik esmaesitlus

Fashion In Teater – Kristina Viirpalu uue kollektsiooni pidulik esmaesitlus

Reedel, 30.03 Klubis Teater stiilne pidu “Fashion in Teater”  – Haute Couture by Kristina Viirpalu! Sel korral esitleb oma kaunist loomingut üks Eesti andekamaid moedisainereid Kristina Viirpalu, kelle uut ja seni avaldamata kollektsiooni “Tango for 3” iseloomustab ta ise järgmiselt –  stiil, tugevus, õrnus, meeletu kirg.  

Reedel, 30.03 Klubis Teater stiilne pidu “Fashion in Teater” – Haute Couture by Kristina Viirpalu!

Sel korral esitleb oma kaunist loomingut üks Eesti andekamaid moedisainereid Kristina Viirpalu, kelle uut ja seni avaldamata kollektsiooni “Tango for 3” iseloomustab ta ise järgmiselt –  stiil, tugevus, õrnus, meeletu kirg.

Kristina on üles kasvanud õmblejate perekonnas, seega huvi moe vastu oli noorel neiul juba lapsest saadik. Tegu on naisega, kelle huvideks on lisaks veel koreograafia ning ehtekunst. Kõik need huvialad põimuvad Kristina sõnul omavahel ideaalselt, üks täiendab teist, leides ühe alaga tegeledes inspiratsiooni teise ala loominguks.

Kristina Viirpalu kollektsiooni “Tango for 3” esmaesitlus toimub sellel reedel, 30.03 Klubis Teater ”Fashion in Teater” peo raames.

“Fashion in Teater” – stiilne pidu, kus meelierutavat muusikat mängib DJ Peterson, lava kaunistavd moekad tantsijad, peomeeleolu kestab hommikuni.

Kui reede toob uudiseid moemaailmast, siis juba laupäeval, 31.03 üllatusterohke Buduaar Girls Night, kus naistele terve öö tasuta sissepääs, tervitusjoogid ja mehelikkusest pakatavad seksikad meestantsijad.

Võida eksklusiivne laud parima vaatega “Fashion in Teater” show´le koos rikkaliku suupistevaagnaga!
Vasta küsimusele – Kas roosa on IN või OUT? Saada vastus koos märksõnaga Buduaar emailile: vastus@klubiteater.ee
Kõigi osalejate vahel läheb loosi parima vaatega laud ja rikkalik suupistevaagen. Võitjatega võetakse ühendust!

Karin Karu