Galerii: 2011 aasta viimane Buduaar Fashion Night restoran/lounge’is Number 9

Galerii: 2011 aasta viimane Buduaar Fashion Night restoran/lounge’is Number 9

18. novembri õhtul toimus pealinna uues ja kaunis restoran/lounge’is Number 9 selle aasta viimane Buduaar Fashion Night. Pidu toimus kahes saalis ning oli kohale toonud palju külalisi. Tervitusjoogiks pakuti luksuslikku Piper & Heidsieck śampanjat ning non-stop eeskava jätkus kaheks tunniks. Privaatkontserdiga astus üles hinnatud hõbekõri James Werts, silmailu pakkusid Ines Dance tantsutüdrukud kahe eksootilise tantsukavaga ning moekaid kokteilkleite tutvustas oma moeshow‘s Bastion. Õhtu naelaks oli kahtlemata ligi 20-minutiline pesushow, kus modelliärinaise Beatrice’i Agency Beta modellid tutvustasid värsket pesumoodi Intimo pesukaupluses müüdavate luksuslike pesufirmade valikust.

18. novembri õhtul toimus pealinna uues ja kaunis restoran/lounge’is Number 9 selle aasta viimane Buduaar Fashion Night. Pidu toimus kahes saalis ning oli kohale toonud palju külalisi. Tervitusjoogiks pakuti luksuslikku Piper & Heidsieck śampanjat ning non-stop eeskava jätkus kaheks tunniks. Privaatkontserdiga astus üles hinnatud hõbekõri James Werts, silmailu pakkusid Ines Dance tantsutüdrukud kahe eksootilise tantsukavaga ning moekaid kokteilkleite tutvustas oma moeshow‘s Bastion. Õhtu naelaks oli kahtlemata ligi 20-minutiline pesushow, kus modelliärinaise Beatrice’i Agency Beta modellid tutvustasid värsket pesumoodi Intimo pesukaupluses müüdavate luksuslike pesufirmade valikust.

Number 9 restoraniosa oli broneeritud nendele külalistele, kes osalesid pidulikul õhtusöögil, ning lounge’i poolel toimus pidu neile, kes soovisid õhtut shampanja- või kokteiliklaasi saatel veeta. Tavapäraselt oli külaliste seas ka palju tuntud nägusid – peopromootor Jana Pulk, ärinaine Beatrice oma abikaasaga, kunstik Meru ja sõbranna Kristiina Savva, eksmiss Helen Randmäe Prike tegevjuhist elukaaslase Reigo Randmetsaga, telenägu Aveli Jänes, hotelliketi PR-juht Iris Tomson, reklaamiärimees Even Tudeberg, Audentese spordigümnaasiumi direktor Marek Kaleta, Bastioni turundusjuht Kristiina Aigro ja ärinaine Piia-Maria Collist. Oma sünnipäeva pidas ka peo üks korraldajatest, Buduaari üritusturunduse juht Triin Hunt, keda peo lõpus muusikalise etteastega üllatas õde Tene Sommer.

Peo raames toimus heategevuslik loterii, kuhu lisaks Buduaarile olid auhinnad välja pannud Buduaari koostööpartnerid. Loteriipilet maksis 5 eurot ning iga loos oli justkui topeltvõit – lotoriipileti ostja sai kingituse ja antud raha läks Eesti sünnitusmajadele vastsündivatele beebidele käterätikute soetamiseks.

Vaata peopilte galeriist: