Galerii! Baile-bon Spiced ööklubis BonBon

16 kommentaari
Galerii! Baile-bon Spiced ööklubis BonBon

Möödunud reedel, 13. juulil toimus taaskord linna lõbusaim üritustesari Baile-bon ööklubis BonBon, seekordse ürituse erinimetuseks oli Baile-bon Spiced. Pidu toimus kahes saalis korraga ja seekordsed erikülalistest salsa DJ-d ja tantsuõpetajad olid kohale tulnud Kuubalt, Ecuadorist, USA-st ja Mehhikost, kes suutsid rahva üles kütta ja täistuuridel tantsima panna.

Möödunud reedel, 13. juulil toimus taaskord linna lõbusaim üritustesari Baile-bon ööklubis BonBon, seekordse ürituse erinimetuseks oli Baile-bon Spiced. Pidu toimus kahes saalis korraga ja seekordsed erikülalistest salsa DJ-d ja tantsuõpetajad olid kohale tulnud Kuubalt, Ecuadorist, USA-st ja Mehhikost, kes suutsid rahva üles kütta ja täistuuridel tantsima panna.

Peasaalis tõi kõige kaasakiskuvamad latiino- ja venerütmid rahvani resident DJ Sonic. Lisaks pakkusid hulgaliselt silmailu latiino Go-Go tantsijad ning meeldejääva elamuse jättis tuntud latiinohitte laulnud Beata Ushkovkaya.

Järgmine suursugune salsapidu Baile-bon leiab aset laupäeval, 11. augustil ööklubis BonBon, kuhu on kindlasti soovitav juba täna lauabroneering teha.

Kontaktnumber: 5024262

Vaata allpool ka meeletut pildigaleriid!