Galerii! Buduaar Fashion Night “Täituvate soovide öö”

Galerii! Buduaar Fashion Night “Täituvate soovide öö”

Reedel maagilisel ja salapärasel 15.novembri täiskuuööl toimus Lounge Deja Vu-s glamuurne Buduaar Fashion Night “Täituvate soovide öö”. Tõepoolest paljude kohaletulnute soovid täitusid!

Reedel maagilisel ja salapärasel 15. novembri täiskuuööl toimus Lounge Deja Vu-s glamuurne Buduaar Fashion Night “Täituvate soovide öö”.

Tõepoolest paljude kohaletulnute soovid täitusid! Saabujaid ootasid evian® Elia Saab limiteeritud kogusega disainpudeli puhas võluvesi ja sooviloosid, mille sisu täitus enamike jaoks juba südaööl. Buduaari 2014. aasta horoskoobi usaldusväärsetele ennustustele tuginedes said õhtujuhi Kertu Jukkumi abiga meie armsad külalised teada millal, kus ja kuidas nende soovid täituvad, ja et kõik hea kiiremini teostuks, andsime üle palju kauneid soovisõnumiga The Wishlet ehteid, maagilisi Sauso kindad, puhast Prantsuse alpide evian® disainpudeli võluvett, särava valge naeratuse Valkoinen Hymy kodukasutustooteid ning aastat 2014 ennustava horoskoopi ja ennustuskunsti sisalduvaid ajakirju.

Sel meeleolukal täiskuu ööl saime osa nii soovide täitumistest, südamesse minevast muusikast Tom Valsberg ning tema armsate sõprade poolt ja  meretaguselt maalt saabunud moebrändide The Wishlet ja Sauso ning Debenhams pesu moeshow‘st. Kauniteks modellideks olid “evian® Summer Model 2013” võitja ja sadade kandidaatide seast välja valitud finalistid.

The Wishlet ehted ja Sauso kindad ning palju hambavalgenduse tooteid Valkoinen Hymy poolt tulevad Buduaari veebis õige pea alla omahinna ka heategevuslikele oksjonitele, millega toetame abivajajaid.