Galerii! Reedel, 20. aprillil ööklubis CatHouse seksikas Skazka pidu

Galerii! Reedel, 20. aprillil ööklubis CatHouse seksikas Skazka pidu

Taaskordse Skazka peo, alapealkirjaga “Kassi maja” , külalistele pakuti seekordse muusikalise eriprogrammina Mikola Super Akordion Show’d. Lisaks vahvatele multifilmidele ja maitsvatele kokteilidele pakuti ka vesipiipu ning eriti häid sushi/sakuskavaagnaid Silk restoranilt.  

Taaskordse Skazka peo, alapealkirjaga “Kassi maja”, külalistele pakuti seekordse muusikalise eriprogrammina Mikola Super Akordion Show’d. Lisaks vahvatele multifilmidele ja maitsvatele kokteilidele pakuti ka vesipiipu ning eriti häid sushi/sakuskavaagnaid restoranilt Silk.

 

Peomeeleolu eest hoolitsesid  kuumimate vene ja lääne tantsuhittidega kahel korrusel DJ Julia Pavlova ja DJ ValentineBlack, lisaks loositi kõigi külaliste vahel ühele õnnelikule välja eksklusiivne auhind paintball-klubi SPK poolt: paintballi mängupakett 20 inimesele koos täisvarustuse ja instruktoriga! 

Järgmine Skazka toimub 18. mail 2012 ööklubis CatHouse algusega kell 23.00, mil üritus tähistab oma 3. sünnipäeva koos väliterrassi avamisega ning mitmete üllatustega. Broneeri laud kauaoodatud peole juba täna tel. 5024262 või gert@musicfactory.ee 
lisainfo siit

Vaata allpool ka pildigaleriid!