Galerii! Suite Lounge’i uue hooaja seksikas avapidu

Suite Lounge'i avapeo tegi eriliseks vallatu pesupood Ulakas Kaunitar, sest näidati Kriss Soonik Loungerie sügis-talvist 2012/2013 kollektsiooni nimega “Jäämurdja” ja illustraator Merilin Andre seksikate trükistega body’sid ning korsette. Viiulil musitseeris Johanna Marie Ainomäe ja DJ-ks oli Ive. 

Suite Lounge’i avapeo tegi eriliseks vallatu pesupood Ulakas Kaunitar, sest näidati Kriss Soonik Loungerie sügis-talvist 2012/2013 kollektsiooni nimega “Jäämurdja” ja illustraator Merilin Andre seksikate trükistega body’sid ning korsette. Viiulil musitseeris Johanna Marie Ainomäe ja DJ-ks oli Ive. 

Avaõhtu toimus koostöös Naughty Beauty’ga ehk Ulaka Kaunitariga, mis on vallatu pesupood modernsele naisele. Poe olulisemad brändid on Kriss Soonik Loungerie ja illustraatori Merilin Andre rõivad.

Kriss Soonik muudab taaskord oma uue sügis-talvise kollektsiooniga kõik naised supernaisteks, pakkudes mängulisust ja sensuaalsust sukahoidjate, veluurist hommikumantlite ning pitsist pluusidega, mida ei pea kandma ainult pesuna. Uus kollektsioon on saanud inspiratsiooni naissõdalastest ja värvigammalt leiab nii musta kui ka tumesinist, miksitud kaunite Kriss Sooniku kuldsete kassilogoga aktsentnööpidega.

Suite Tallinn asub Tallinna Vanalinnas, aadressil Pühavaimu 13/15, Schlössle Hotell.

Vaata allpool ka imekaunist pildigaleriid!